Trening z linami na brzuch – Spal 120 kcal w 10 minut

Trening z linami na brzuch

Trening z linami na brzuch – Spal 120 kcal w 10 minut.

Czasami nie ma nic lepszego niż miażdżenie i rzucanie przedmiotami na siłowni, gdy potrzebujesz dobrego wstrząsu dla mięśni. Liny bojowe są znane z pobudzenia mięśniami od stóp do głów podczas spalania kalorii i tłuszczu, ale nie są dla osób o słabym sercu. Te liny o grubości od 1,5 do 2 cali o długości 50 stóp zwykle ważą od 25 do 50 funtów, a kołysanie ich przez zaledwie 10 minut może spalić do 120 kalorii.

Liny bojowe są jednym z najskuteczniejszych, pełnowymiarowych, 15-minutowych treningów, jakie możesz wykonać. Technicznie rzecz biorąc, twoje nogi zawsze pracują, kucając lub poruszając się, twoja siła kręgosłupa jest wykorzystywana do stabilizacji ruchów i powstrzymania cię od wahania, a twoje ręce i ramiona są pracują za każdym razem, gdy poruszasz linami.

Izometria lub grupa ćwiczeń, które powodują, że mięśnie pracują przeciwko sobie lub przedmiotowi, wymagają dużej ilości energii

Wynika to z faktu, że jesteś zmuszony stosować napięcie mięśniowe między stabilizacją, a poruszaniem się przez ekscentryczne (opuszczanie) i koncentryczne (podnoszenie) fazy każdego ruchu. Dlatego zaledwie minuta pracy przy linach bojowych może wymagać 30 sekund odpoczynku.

Podnieś tętno szybciej niż myślisz, że jest to możliwe w krótkim czasie, jednocześnie spalając tłuszcz. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie, wykonaj ten 20-minutowy obwód lin bitewnych. Staraj się całkowicie przejść przez każde ćwiczenie przed odpoczynkiem przez 30 sekund po. Po zakończeniu całego obwodu odpocznij pełną minutę, a następnie powtórz.

Powiązany artykuł: Skuteczny trening 1000 kalorii HIIT, aby szybko nabrać kształtu

1.Ćwiczenie z linami.

Zacznij od skierowania twarzy do uchwytu, trzymając jedną linę bojową w każdej ręce, stopy tylko szersze niż szerokość ramion, kolana lekko zgięte.
Złóż dłonie razem i przesuń liny jednocześnie w prawo, rozpoczynając ruch według figury 8,
Następnie natychmiast w przeciwnym kierunku w lewo, aby go ukończyć, zmuszając obie liny jednocześnie uderzając w ziemię między bokami.
Kontynuuj przez 30 sekund.

 

liny trening na nogi

2.Naprzemienne fale z linami.

Zacznij od skierowania twarzy do uchwytu, trzymając jedną linę bojową w każdej ręce, stopy tylko szersze niż szerokość ramion, kolana lekko zgięte.
Podnieś prawą rękę i linę do poziomu ramion, jednocześnie opuszczając siłą lewą rękę i linę do poziomu bioder, aby liny poruszały się w przeciwnych kierunkach.
Na przemian i kontynuuj przez 5 sekund prosto.
Następnie w tym samym czasie podnieś obie liny do góry, jednocześnie podskakując i wbijając liny w ziemię podczas lądowania.
Powtórz oba ruchy 5 razy.

liny ćwiczenie naprzemienne

 

3.Ćwiczenie w klęku podpartym.

Zacznij od skierowania twarzy do uchwytu i trzymanie lin w obu rękach. Podnieś obie ręce do góry, obracając ciało w prawo i lewo.
Podczas skoku rzuć liny w dół obok przedniej nogi, aby uderzyły o ziemię w najniższym punkcie lonży.
Powtórz po lewej stronie, skacząc do przodu lewą nogą. Jeśli nie dasz rady z wyskokiem to tylko zrób z ramionami, a późniejszym czasie dodaj skoki.
Na przemian dla 10 rzutów z każdej strony 3 serie.

 

liny w klęku podpartym - TRENING

Po współpracę napisz tutaj. 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk