Najlepsze ćwiczenia na Bioderka – VIDEO

Ćwiczenia na bioderka ćwiczenia w domu

Możesz zgłosić się do mnie na treningi online Skype  

KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś na trening do mnie. 

Najlepsze ćwiczenia na Bioderka – VIDEO. Zawsze trudno jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale może to być znacznie trudniejsze, jeśli próbujesz stracić tłuszcz z wewnętrznych lub zewnętrznych ud. Problem jest bardziej frustrujący dla kobiet. Dobrą rzeczą jest to, że możesz wykonać pewne ćwiczenia na zewnętrznym udu i do pewnego stopnia udoskonalić uda.

Ważne jest jednak, aby zachować równowagę i zachować właściwą formę podczas wykonywania niektórych ćwiczeń na udach. Powinieneś również dodać trening siłowy i ćwiczenia cardio do ogólnej rutyny fitness w celu uzyskania lepszych efektów. I oczywiście musisz stracić tłuszcz, więc ważne jest, aby zwracać uwagę na swoją dietę i upewnić się, że jesteś na diecie niskokalorycznej, ale nigdy 1000 kcal.

1.Wykroki do przodu. Lunges są dobre, ponieważ używają twoich ud i poprawiają całą strukturę ciała. Możesz rozważyć rozpoczęcie ćwiczenia bez hantli, jeśli dopiero zaczynasz.

Jak to zrobić: Aby uzyskać lepsze wyniki, trzymaj około 2 kg w prawej ręce i zrób wypad w lewo. Powoli przyłóż prawą rękę do lewej stopy, jednocześnie obniżając biodra. Trzymaj palce u nóg i powoli odepchnij się, używając lewej stopy, aby dostać się w ukośną pozycję. Powtórz 20 razy 3 serie.

 

 

 

2.Wznosy nóg do boku. Ćwiczenie wykorzystuje zespół ćwiczeń na bioderka i jest łatwe do wykonania w domu. Działa to świetnie, aby wzmocnić twoje zewnętrzne uda. Jak to zrobić: Weź sobie gumy i stań w samym środku z każdym końcem mocno złapanym w dłonie. Rozciągnij nogą w bok w powolnym, kontrolowanym ruchu. Powtórz to samo z drugą nogę.

 

3.Wznosy nóg do góry. Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń dla twoich wewnętrznych ud. W rzeczywistości jest skuteczny dla tych, którzy mają słabe mięśnie wewnętrzne lub mają uraz pachwiny. W tym samym czasie działa również na zewnętrzne uda.

Jak to zrobić: Weź małą piłkę do ćwiczeń i umieść ją między kostkami – użycie ważonej piłki będzie działało jeszcze lepiej. Połóż się na lewym boku, aby podtrzymać głowę. Powoli ugnij swoje górne ramię, jednocześnie popychając podłogę dłonią, aby utrzymać równowagę. Teraz ściśnij piłkę za pomocą wewnętrznych ud. Ściskając piłkę unieś nogi z ziemi, naciskając dolną nogę do góry. Przytrzymaj pozycję przez kilka sekund i powtórz z drugą stroną.

 

Żródło z enkivillage. Wraz z wykonywaniem wyżej wymienionych ćwiczeń wewnętrznych i zewnętrznych ud, powinnaś włączyć ćwiczenia cardio do programu ćwiczeń, aby stracić nadmiar tłuszczu. Możesz zacząć biegać lub jeździć na rowerze, ale wszystko, na przykład wspinaczka po schodach, pływanie lub kickboxing, sprawdzi się dobrze.

Możesz zgłosić się do mnie na treningi online Skype  

KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś na trening do mnie. 

Pokażę ci jak sie zmotywować do treningu i działania. Wystarczy ze mną jedna godzina.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk