Trening w Domu dla Osób Początkujących – Mysłów

Mysłow

Trening w Domu dla Osób Początkujących – Mysłów

Wiele kobiet stosuje różne diety i plany treningowe, ale nie osiąga pożądanych rezultatów, przede wszystkim dlatego, że mamy tak wiele złych nawyków, które nie pozwalają nam walczyć z otyłością i kształtować nasze ciała, więc jeśli chcemy osiągnąć wyniki, mamy zmienić nasz styl życia. Pracuje z paniami z całego świata, ale przeprowadzałam się do Mysłowa i chcę zająć się paniami indywidualnie czyli dojeżdżać do nich do domu. Jeśli jesteś z Mysłowa lub okolic np. Myszków, Koziegłowy to napisz do mnie klikając tutaj.

Jeśli chcesz potrenować wirtualnie też napisz do mnie. Pracuje z paniami od 20 lat i wiem jak zrobić metamorfozę w 3 miesiące i schudnąć nawet 20 kg. Pamiętaj, ze ćwicząc sama w domu lub na siłowni i nie mając pojęcia jak się do tego zabrać, nie możesz liczyć na rezultaty.

Z doświadczenia wiem, że panie zawsze zaczynają od rowerku, biegania czy samego cardio bez użycia obciążenia. Owszem zobaczysz wynik 2-3 kg w dół, ale to tylko schodzi woda i do tkani tłuszczowej jest jeszcze dlatego dlatego waga stoi, gdyż nie ma odpowiedniego treningu czy diety aby dotrzeć do warstwy z tłuszczem, a co dopiero schudnąć 5 kg, a jeśli ważysz powyżej 80 kg to już jest oznaka, że trzeba zacząć ćwiczyć!

Napisz do mnie i zacznij wcześniej niż w marcu czy kwietniu! m.klos@mataleo.eu

metamorfoza

Ponieważ chcesz mieć seksowne ciało z płaskim brzuchem, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ tutaj pomogę Ci osiągnąć cel i spełnić twoje marzenie.

1. Ponownie rozważ swoje nawyki żywieniowe

Jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o utratę wagi, jest nasza dieta, dlatego musimy przestać spożywać fast foody, słodycze, alkohol, napoje gazowane i sól, a także wzbogacać nasze jedzenie w owoce i warzywa. Musisz również pić dużo wody, aby mieć odpowiednie nawodnienie i stymulować metabolizm, dlatego zaleca się picie zielonej herbaty, która ma właściwości odchudzające. Musisz także jeść kawałki małych posiłków i nigdy nie pomijać posiłków, aby uzyskać lepsze wyniki i zwykle musisz unikać przekąsek i napojów późno w nocy, ponieważ pomoże Ci to również zmniejszyć wagę.

2. Nadwaga i choroby

Kiedy masz nadwagę, to masz na pewno też jakąś chorobę, nawet o tym nie wiedząc. Cukrzyca lub choroby tarczycy to są dwie najpotężniejsze choroby w dzisiejszych czasach. Ludzie nawet nie wiedzą, że są chorzy i to powoduje wiele innych chorób przewlekłych. Nie leczone prowadzi do ogromnych komplikacji. Dlatego ważny jest ruch czyli ćwiczenia. Ćwiczymy 5 razy w tygodniu po 45 min.

Ja wiem, że się nie chce i nie ma motywacji w ten pochmurny dzionek, ale choroby nie wybierają dnia i godziny tylko atakują, po cichu, ale skutecznie.

Zgłoś się do mnie i poćwiczymy razem indywidualnie. Jeśli masz dużą nadwagę to zrobimy to powoli, ale skutecznie. Jeśli nie możesz schudnąć lub masz efekt jo-jo to zrobimy to efektywnie bez powracającej się tkanki tłuszczowej. Znam dużo sztuczek, przecież pracuje z paniami 20 lat wiele widziałam i wiele pań przy mojej pomocy wróciły do normy z brzuchem czy chorobami. Wyrównałyśmy ciśnienie we krwi, cholesterol unormowany i kondycja jest na odpowiednim poziomie przy odpowiednim wieku.

Wystarczy napisać i zostawić swój numer telefonu, a ja oddzwonię i dojadę Mysłów, Myszków, Koziegłowy, Zawiercie.

Kliknij Tutaj i napisz!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk