Trening w domu dla mamusiek Anglia

Trening w domu dla mamusiek Anglia. Treningiem personalnym zajmuję się już przeszło 15 lat. Swoje konsultacje prowadziłam już niemal w całej Anglii. Spotykałam się różnymi ludźmi, w różnym wieku i z różnymi problemami czy też potrzebami. Tym raz chciałam skupić się na mamuśkach, z którymi rozmawiając o treningach czy diecie zawsze słyszę, jak narzekają na brak czasu, brak na siłowni w okolicy, a najbardziej to zauważyłam, że doskwiera im brak motywacji, że potrzebują ” kopa w tyłek ” aby zacząć dbać o siebie.

To żadne kłamstwo, że życie tak szybko płynie, że czasami jest nam kobietom trudno pogodzić pracę, obowiązki rodzinne, nie mówiąc już o znalezieniu czasu na to aby troszkę zająć się sobą. Kłamstwem nie jest też fakt, że ten czas zależy tylko od nas i naszych chęci. Dlatego uwierzcie mi kochane Mamuśki, że przy odrobinie chęci i odpowiednim podejściu, można znaleźć czas na to aby zadbać o swój wygląd bez wychodzenia z domu.  To właśnie ta forma aktywności fizycznych jest moją  ulubioną dlatego, że sama należę do osób stale narzekających na brak czasu :). Nie oczekujcie od siebie na początku zbyt wiele, wystarczy znaleźć 20 minut, najlepiej rano a wasz dzień będzie pełen radości i uśmiechu.

Już ja Wam GWARANTUJE!

trening w domu

 

 

 

 

 

 

Konsultacje a co to jest?

Przede wszystkim pierwsze konsultacje mają za zadanie pokazać NAM dotychczasowe błędy żywieniowe i treningowe oraz pomoże je skorygować.Unikalność kompleksowej konsultacji dietetyczno – treningowej, opiera się na podejściu do każdej osoby indywidualnie w celu dobrania właściwej ścieżki i rozwoju oraz zbudowania dobrej relacji trenerskiej. Szczegółowy wywiad przeprowadzany w trakcie konsultacji, pozwala na zdiagnozowanie problemu, ustalenie odpowiednich celów i priorytetów, biorąc pod uwagę stan fizjologiczny organizmu, predyspozycje oraz możliwości klienta, a co najważniejsze zbilansowanie odpowiedniej diety i treningu, zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem organizmu.

Trening w domu dla mamusiek Anglia. Na początek jakiegokolwiek treningu, zawsze zwracam uwagę na to ile jest miejsca do ćwiczeń, czy mamuśka ma jakieś zakupione przyrządy do treningu takie jak: mata, hantelki, odpowiednie obuwie. Później ustalamy trening i rozpisujemy go w notatniku na miesiąc czasu. Oczywiście cały ten trening omawiamy i trenujemy, uczymy się nowych technik tak, aby przez najbliższy miesiąc nie popełnić błędów celem osiągnięcia jak najlepszych efektów.
Poza tym zakładamy wspólne prowadzenie notatek z treningów, zestawów ćwiczeń i ich harmonogramów, które mamuśka ma zaplanowane na miesiąc czasu. To swego rodzaju zobowiązanie i deklaracja złożona samej sobie. Deklaracja dzięki, której mamuśka ma mniejszą ochotę wymigać się i zrezygnować ze swojego planu a z drugiej strony wie doskonale co ją czeka.

Dodatkowo w swoim repertuarze ćwiczeń i treningów posiadam ciekawe i fajne rozwiązanie jakim jest zestaw ćwiczeń ze swoim maluszkiem. Wiele z nich, które cieszą się duża popularnością, rekomenduje jako uzupełnienie planu treningowego moim podopiecznym oraz ich pociechom też. Niektóre ćwiczenia można zacząć już z trzymiesięcznym maleństwem.

Nie czekaj z treningiem jak Twój maluszek będzie miał 2-3 latka. Zaczynając od 10-15min dziennie każda z Was, kochane Mamuśki, szybko wróci do dawnej formy, a kto wie może zajdzie jeszcze dalej :). Zacznij jak najszybciej. Zadzwoń lub napisz, jak Ci wygodniej.
Pomogłam już wielu z Was, pomogę spełnić marzenia również Wam. Napisz do mnie, a przyjadę do ciebie i razem osiągniemy Twój cel.

Pamiętaj, że formę na lato, robimy zimą, a nie trzy miesiące przed wakacjami. 

Zapraszam do współpracy.

m.klos@mataleo.eu

07825268743

Gosia  Klos

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk