Kai Greene – Seminarium w UK

Kai Greene – Seminarium w UK.
Kai „Predator” Greene.
W ciągu swojej 20 lat konkurencyjnej kariery Kai osiągnął wielki sukces i jest oceniany jako nr 2 na świecie. Zdobył tytuły min. tytuły takie jak :
2 x New York Pro
2 x Arnold Classic Champion
3 x Mr Olympia Runner
Kai jest jednym z największych kulturystów na dzień dzisiejszy. Również jest znany ze swoich charyzmatycznych procedur, z których Kai się szczyci, a jego wygląd, prezentacja i profesjonalizm można zaobserwować na scenie.

Kai Greene – Seminarium w UK. Dziś 21.11.2015 wraz z Damianem Lisińskim ( trener personalny ) byliśmy na seminarium z Kai Greene, które odbyło się w jednej z siłowni Strenght Asylum w Stoke on Trent . Było pracowicie i edukacyjne. Seminarium poruszyło niezwykle rozległą tematykę związaną z odżywianiem i treningiem na siłowni. Kai przedstawiał zasady żywienia w zależności od podejmowanego treningu. Również poświęcił trochę czasu na temat działaniu i efektywności odpowiedniej suplementacji. Największe wrażenie jakie na nas wywarł, to jak zostać i jak być Championem. Bardzo mądry facet, dowcipny i wrażliwy….Kolejne seminarium już w 2016.

Kai Grieene

 

Kai Greenen

 

 

 

 

 

 

Kai Greene również przesłał dla wszystkich naszych fanów pozdrowienia. Zobacz na naszym kanale you tube jak mówi Kai ładnie po Polsku 😉

Pozdrawiamy

Goisa Klos i Damian Lisiński

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk