Trening w Domu Dla Leniwych Kobiet – VIDEO

Trening w Domu Dla Leniwych Kobiet – VIDEO. Marzysz o tym, by mieć sprawne i dobrze ukształtowane ciało, ale twój dzienny harmonogram jest zajęty. Jest zrozumiałe, że nie masz czasu na siłownię, ale prawda jest taka, że ​​nie jest to niemożliwe aby poświęcić 15 minut twojego cennego czasu na intensywny trening w domu i za który będziesz pózniej wdzięczna. Twoje codzienne czynności nigdy się nie kończą i jeśli nie dasz sobie trochę wolnej przestrzeni, zapomnij o marzeniu pięknego i  atrakcyjnego ciała na lato.

Składa się z 4 prostych ćwiczeń, które są ukierunkowane na wiele grup mięśniowych. Najważniejsze jest to, że trening potrwa nie więcej niż 15 minut. Możesz zdefiniować swoje nogi i po prostu zrobić ten zestaw ćwiczeń, który trwa tylko kwadrans dziennie.

Jeśli chcesz poczuć efektywne wyniki tego treningu, musisz skupić się na jakości każdej sesji ćwiczeń. Oznacza to, że istnieją pewne wskazówki, których należy przestrzegać.  Niektóre ćwiczenia wykonuj powoli i się nie spiesz. Zwróć uwagę na swój oddech i nie używaj zbyt mocno siły.

Jeśli chcesz zobaczyć skuteczne rezultaty w krótkim czasie, będziesz musiała wykonać ten trening 5 razy w tygodniu. Podczas tego treningu zadbaj o technikę wykonywania ćwiczeń. Możesz ćwiczyć 3 miesiące, ciężko pracować, a efektów nie będziesz widziała, gdyż technika wykonania ćwiczenia jest bardzo zła.

Poniżej znajdują się szczegółowe objaśnienia każdego ćwiczenia. Wykonuj każde ćwiczenie tak jak jest videp pokazane aby ostateczne wyniki były skuteczne.

Jeśli nadal nie wiesz jak się zabrać do treningów to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ

1.Plank z ramionami na przemian. Spróbuj zrobić na prawą rękę po 5 razy i na nogę pięć razy, po 2 seriach zmienić.

 

2.Pływanie na brzuchu. Pozycja na brzuchu, całe ciało jest wyprostowane, a kręgosłup jest prosty. Zrób na każdą stronę po 10 powtórzeń.

3.Plank. Jedno z najlepszych ćwiczeń na całe ciało. Wznosy nóg i ramion naprzemienne. Na każdą stronę zrób po 15 powtórzeń 3 serie.

4.Wznosy bioder do góry. Znane ćwiczenie dla wszystkich, ale tutaj możesz dodać hantelki na biodra 3 kg i zrobić 15 x 3 serie.

 

 Jak sami widzicie nie jest tak zle z tymi ćwiczeniami. Trzeba tylko się ruszyć i działać, a wymówki schować do kieszeni.

Jeśli nadal nie wiesz jak się zabrać do treningów to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk