4 kroki do Płaskiego Brzucha w każdym wieku

płaski brzuch

4 kroki do Płaskiego Brzucha po 40. Eksperci medyczni sugerują, że poziomy estrogenów zmniejszają się wraz z wiekiem u kobiet, a także sposób, w jaki tłuszcz rozkłada się na wszystkie części ciała również w zakresie zmian. W dzisiejszych czasach zauważyłam, że już nie wiek jest problemem dużego brzucha. Teraz wszyscy borykają się z tym problemem.

Boję sie tylko młodych osób, które już w wieku 20-30 lat piszą, że mają ogromny brzuch czy to po ciąży czy po normalnym życiu, które nie mogą sobie z tym poradzić, a co będzie po 40- stce? Duży brzuch to problem złego odżywiania i brak ruchu. Na dodatek wszycy chcą iść na łatwiznę i stosują jakieś diety cud czy suplementy z reklam telewizyjnych. A brzuch rośnie i kilogramy nie spadają.

Niemniej jednak każda inteligentna kobieta może mieć płaski brzuszek i pięknie wyglądać nawet po 40. roku życia, jeśli zastosuje się do tych wskazówek i sugestii!

Tak ta pani na zdjęciu ma 43 lata i to co widzicie jest rewelacyjne. Nie czekaj tylko działaj! Dzisiejsze 40 – stki wyglądają jak 30 – stolatki. Ja prowadzę wiele osób w różnym wieku, ale bardzo dużo pań zgłasza się do mnie właśnie po 40 – stce treningi online w domu z obciążeniem. 

Ustalanie realistycznych i jasnych celów
Aby cieszyć się sukcesem, musisz wyznaczyć jasne cele. Osoby otyłe w każdym wieku najczęściej cierpią na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i chorobę wieńcową.  Z drugiej strony płaski brzuch może zdecydowanie zwiększyć pewność siebie i wyeliminować kilka poważnych problemów zdrowotnych, zapewniając jednocześnie wielką motywację. Niewątpliwie, z płaskim brzuchem, osoba może prowadzić o wiele zdrowsze życie.

Wyeliminuj stres
Z powodu stresu nasze ciało uwalnia hormon zwany „kortyzolem”, który prowadzi do tłuszczu z brzucha. Znajdź kilka skutecznych sposobów na relaks medytacji i ćwiczeń oddechowych, spędź czas ze znajomymi, kontroluj sytuację i uspokój się. Co więcej, możesz zmniejszyć stres, unikając zaskakujących sytuacji, planując i organizując.

Trenuj codziennie
Starzenie się przyczynia się również do utraty mięśni u kobiet, więc zacznij wykonywać intensywne ćwiczenia z ciężarami, a nie cardio. Istnieją treningi, które pomagają przyspieszyć tętno w celu spalenia dużej liczby kalorii. Co więcej, właściwa rutyna jest doskonała dla umysłu i ciała. Treningi w domu lub na siłowni to najlepszy wybór, ponieważ poprawiają siłę i elastyczność osoby.

Bez diety
Błędem jest sądzić, że diety głodowe są wystarczająco skuteczne, aby utracić znaczną wagę po przekroczeniu 40. Zamiast tego, musisz zdrowiej dokonać wyboru tych ważnych kalorii w ciele. Mianowicie, możesz użyć oleju rzepakowego lub oliwy w niewielkich ilościach do przygotowania potraw i musisz całkowicie wyeliminować przetworzone pokarmy z diety.

Tłuszcz na brzuchu powstaje z powodu żywności zawierającej duże ilości uwodornionego oleju, a tkanka mięśniowa zostaje zwiększona dzięki pokarmom o wysokiej zawartości nienasyconego tłuszczu. Białko typu kurczak czy indyk są najlepszym wyborem, ponieważ mogą one znacznie zmienić brzuch.

Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się wprowadzić nowe zdrowe nawyki lub spróbować nowego leczenia, odwiedzić dobrego i wykwalifikowanego dietetyka czy trenera osobistego aby osiągnąć cel w bezpieczny sposób.

KLIKNIJ TUTAJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TRENERZE CZY DIETETYKU.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk