Trening Siłowy dla Każdego – Gosia Klos

Trening Siłowy dla Każdego – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Współczesne życie zapewnia nam wszelkie wygody poza jednym – dużą ilością sportu. Niestety, ale od wczesnej młodości aż po starość jeździmy samochodem, korzystamy z wind, gramy na komputerach, robimy zakupy w internecie.  Taka sytuacja sprawia, że musisz wprowadzić do swojego życia treningu siłowego, by pobudzić Twoje ciało, dzięki czemu zachowamy zdrowie oraz siłę.

Podnoszenie odpowiednich ciężarów daje Tobie  niesamowite korzyści i to w różnym wieku.  Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą czy może chętnie uprawiasz sport i marzysz o dalszej pracy nad formą, trening siłowy pomoże ci rozwinąć moc i osiągnąć lepsze samopoczucie.

Zawsze powtarzam, że dzięki mocnym mięśniom możemy skutecznie się przemieszczać, łatwiej nam uniknąć bólu czy kontuzji.    Wiem coś o tym, bo sama przeszłam taką kontuzje kolana   i po trzech dniach wróciłam na siłownie, choć sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Trening Siłowy dla Każdego – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg to  przede wszystkim wzmocni Twoje muskulaturę i poprawi Twoja wytrzymałość mięśniową, automatycznie będziesz miała więcej energii.   Ja kocham robić treningi od rana, ale wiem, ze nie każdemu to pasuje i staram się przy planowaniu treningu dla ciebie to uwzględnić.

Wszystko jest indywidualnie rozpatrzone na konsultacjach.   Mała uwaga, zanim zaczniesz realizować jakiś program treningowy, upewnij sie czy rzeczywiście jest on dla ciebie. Dużo razy spotkałam się na konsultacjach, że trening jest wzięty z kosmosu, a dwie panie o rożnej wadze miały ten samo rozpisany, od tego samego trenera.

Ponad połowę osób, które zaczynają ćwiczyć swój nowy program treningowy, rezygnuje po 4-5 tygodniach ( Ja już ćwiczę 17 lat ). Dlaczego? Jedni mówią, że nie dają efektów, a drudzy, że nie mają na to czasu, bo coś taaaam.  Aby uniknąć takich sytuacji, zastanów sie na wyborem dobrego trenera, aby poprowadził Cie przez te wszystkie wymówki do momentu w którym będziesz gotowa być samodzielna dziewczynką na siłowni.  Jedni potrzebują 3 miesiące, a drudzy rok czasu, wszystko w zależności jaki jest cel i jaka jesteś słaba psychicznie. 

Decyzja o tym czy trenować w domu czy na siłowni najlepiej zostawić Trenerowi Gosi Klos czyli mnie, tak abym mogła idealnie dopasował Twój trening do Twojego życia. Tak robię ze wszystkimi, moimi podopiecznymi. Efekty naszej pracy są rewelacyjne. 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, barak ci motywacji lub porostu chcesz trenować z trenerem napisz do mnie. Wybiorę dla ciebie indywidualny program treningowy i dietę dopasowana pod Twoje życie. 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg      m.klos@btinternet.com 

Miłego dzionka 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk