Zanim zaczniesz sie odchudzać – Gosia Klos

odchudzanie

Zanim zaczniesz się odchudzać – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. W związku, wczorajszym artykułem, który pościłam na FB, dostałam setki wiadomości od Was z różnymi pytaniami na temat skóry i odchudzania. W 80 PROCENTACH TO BYŁO TYLKO JEDNO PYTANIE ; Pani Gosiu kupiłam z neta dietę i schudłam na niej 35 kg w 3 miesiące, tylko moja skóra na brzuchu i ramionach wisi do pasa…RATUNKU CO MAM ZROBIĆ.

W dzisiejszych czasach wszystko możecie znaleźć na internecie, ale czy te informacje, które znajdujesz są wiarygodne? Czy dietę i trening który kupisz z neta bez konsultacji będzie dopasowana do twoich potrzeb? Czy internet to wiarygodna instytucja? Kiedy nie było internetu i człowiek był o wiele bardziej zdrowszy niż teraz, a jak już coś się działo to szedł na konsultacje do lekarza lub dietetyka.

Internet aż tryska fit stylem życia, fit zdjęciami, fit motywacjami, fit jedzeniem. Wszyscy jesteśmy, albo pragniemy być zdrowi, silni. Przechodzić metamorfozy. Większość osób interesująca się tym obserwuje różnych ludzi promujących fitness szaleństwo.. Tylko pytanie jest czy te szaleństwo jest dopasowane do Ciebie?

Coraz więcej też ludzi promujących je mnoży się, a pokrzywdzonymi  osobami jesteście Wy. Promotorzy fit stylu życia mają różne intencje. Jedni się nim dzielą inni dążą do profitów. Są tacy, którzy potrafią zdrowo to pogodzić, a jest też grupa ludzi, którzy daliby się pokroić, za zwyczajne bycie popularnym.

Prowadzę swoją działalność 16 lat, doświadczenie mam ogromne, spotykam codziennie wiele ludzi, konsultacje on-line prowadzę niemal w każdy dzień z ludźmi z całej Europy i to co czasami słyszę to ludzkie pojęcie przechodzi – ile osób zostało naciągniętych przez internet, bo kupiła taką dietę i jeszcze kazali jej kupić zestaw odżywek i inne pierdoły.  W sumie wydała 800 zł zanim zaczęła się odchudzać. A jak zaczęła to skończyła e skórą do kolan.

Nie kupujcie żadnych diet czy treningów bez konsultacji on-line na żywo czy konsultacji osobistej. Na takich konsultacjach można osobę zobaczyć, porozmawiać i zadawać różne pytania. Moje panie zawsze sobie szykują zestaw pytań, które chcą zapisać na konsultacji, kopno przez internet tego ci nie zaoferuje.  Lepiej zacząć odchudzanie z osobą, która ma wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia i ilości zadowolonych klientów tak jak u mnie.

Napisz komentarz pod artykułem, jeśli miałaś przykre doświadczenia odchudzając się. 

PAMIĘTAJCIE, WYBIERAJCIE MĄDRZE, BO TO WASZE ZDROWIE I WASZA SKÓRA.

Jeśli przemówił do ciebie ten artykuł i chcesz zacząć zdrowo i skutecznie się odchudzać, napisz do mnie m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk