TRENING na Plecy – Gosia Klos

Trening na plecy

TRENING na Plecy – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Mówi się, że tylko mężczyźni  dbają o swoje ciało i to zazwyczaj od pasa w górę, a kobiety tylko o to dbają o brzuch i nogi, ale jedna część obu płci ma tendencję do zaniedbywania są to plecy i Twoje fałdki na nich. Przecież trudniej jest docenić każdego dnia plecy niż brzuch i eleganckie uda. I to błąd!  DLACZEGO? Dobrze, więc na początek dobrze zdefiniowane plecy są bardzo sexy.

Bardzo silne, dolne mięśnie pleców i brzucha, dosłownie wspierają nasze ciało, pozwalając robić wszystko, co robisz w ciągu dnia na przykład; chodzenie, podnoszenie, ciąganie i pchanie.

Ponieważ około 80% z was na problemy z kręgosłupem, częściowo ze względu na słabe mięśnie brzucha, ochrona tych podstawowych mięśni powinna być priorytetem. Urazy są często spowodowane słabymi mięśniami brzucha, a dodatkowo są takie dziś czasy, że życie jest bardzo naładowane stresem i to odbija się na Twoich  plecach, więc mięśnie są bardzo spięte. Zadbaj czasami o nie tak, aby rozluźnić te mięśnie  jak np. masaż.

TRENING na Plecy – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Oferuje Tobie prosty i szybki (zaledwie 10 minut) Trening, aby wzmocnić  plecy. Zrób ten program treningowy co drugi dzień, zwiększając częstotliwość i intensywność. Posłuchaj swojego ciała i sprawdź jak wiele powtórzeń każdego dnia możesz zrobić,  ale nie przesadzaj – więcej niekoniecznie jest lepiej.

Pamiętaj, aby trzymać się regularnego planu ćwiczeń i zdrowego odżywiania: oba niezbędne są do wzmocnienia i spalania tkanki tłuszczowej z pleców. (I podobnie jak w przypadku jakiegokolwiek programu treningowego, przed rozpoczęciem ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem).

 

Pamiętaj, że do każdego treningu dodaj  rozgrzewke 5 – 10 min, a na koniec można dodać 30 min cardio np. rowerek. Dobrze jest również uzupełniać 2 litry wody i pamiętać o 5 posiłkach w ciągu dnia. Każdy trening i diete rozpisuje indywidualnie, a dzisiejszy trening to jedynie propozycja, z której możesz skorzystać.

Wszystkie trening z moimi podopiecznymi znajdziesz na

www.mataleo.eu/video

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk