Trening na wewnętrzne UDA – VIDEO

Trening na wewnętrzne uda - Gosia Klos

Trening na wewnętrzne UDA – VIDEO. Usiądź, zrób przysiad, biegnij – Twój tyłek i uda zdecydowanie ćwiczą w swoim codziennym życiu, ale co z mniejszymi mięśniami? Te ruchy mogą początkowo wydawać się nieco dziwne, zwłaszcza jeśli wcześniej nie ćwiczyłaś w taki sposób. Mniejsze mięśnie(wew.) są nie mniej ważne, ale nie są pierwszą grupą mięśni, którą nasz mózg aktywuje podczas pewnych ruchów. Oznacza to, że musisz naprawdę przemyśleć obszar na którym pracujesz i skupić się tylko na tych wew. mięśniach – szczególnie gdy wykonujesz ruch wymagający drobnych ruchów. Po zrobieniu tego treningu raz lub dwa razy, pamięć mięśniowa zacznie powoli pracować i trening zacznie wydawać się bardziej naturalny.

Wykonaj wszystkie ruchy po prawej stronie, a następnie przejdź w lewo. Czemu? Zyskujesz większy nacisk na ten mięsień, gdy pracujesz i pracujesz po jednej stronie, a potem przestawiasz się na inną stronę. Poza tym naprawdę pracujesz po obu stronach, ponieważ Twoja noga zawsze działa, aby ustabilizować twoje ciało.

Wykonuj dwa do trzech razy w tygodniu te ćwiczenia.

Jeśli robisz ten trening w domu, możesz użyć krzesła, aby pomóc Ci zachować równowagę, jak to tutaj demonstruje video. Użyj parapetu w swoim mieszkaniu, użyj krzesła, użyj futryny w drzwiach. Masz wiele możliwości. Tylko trzeba chcieć i działać. Nie zrażaj sie od razu jak ci coś nie wyjdzie! Powoli i małymi kroczkami idz do przodu.

1.Będziesz pracować nad pośladkami, udami i kręgosłupem razem z tym całym ciałem. Wsuwasz się w kręgosłup, gdy podnosisz nogę i gdy trzymasz wyprostowaną (i płasko-tylną) postawę. Kiedy twoje ciało jest równoległe do ziemi i naprawdę pochylasz się głęboko w nogę stojącą, używasz pośladków, ścięgien i ud.

Pamiętaj, aby utrzymać masę ciała na szczycie stojącej stopy. „Trzymaj wagę między dużym palcem u nogi i drugim palcem”. A kiedy pochylasz się do przodu, upewnij się, że twoje kolano nie przesuwa się do przodu poza palcami.

2.Podczas tego ruchu będziesz pracować nad wewnętrznymi i zewnętrznymi udami podczas obracania nóg do wewnątrz i na zewnątrz. Kiedy dodajesz puls w pasie, otwierasz biodra i rozciągasz swoje wewnętrzne uda, a także zaangażujesz swoje niższe brzuszki.

Podczas poruszania się pamiętaj o utrzymaniu stabilnych bioder i nogi stojącej. Wiele razy, gdy robimy coś z kością poruszającą się w naszych biodrowych oczkach, nasze biodra poruszają się jak tańcząc jak Shakira. Więc staraj się, aby były ładne i kwadratowe. Upewnij się, że staw nie kręci się wokół. 

3.Przy tym ćwiczeniu poczujesz wszystko w całym ciele, ale głównie w łydkach, quadach i pośladkach. Spróbuj pogłębić swój przysiad, podczas gdy pięty są na pierwszym miejscu, mówi Dreusike, aby uzyskać dobre rozciągnięcie ścięgna Achillesa.

Uważaj, aby nie zgiąć się tak głęboko, aby palce u nogi nie wyszły po za twoje kolana. Staraj się też trzymać kość ogonową schowaną i skierowaną w dół (nie za sobą), ponieważ dzięki temu twoja postawa była prosta. Kiedy kość ogonowa jest skierowana w dół, jest bezpieczniejsza dla kręgosłupa podczas skoku i pulsowania.

Pamiętaj o diecie klikając w ten link

Kliknij Tutaj  i Działaj 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk