Jak Powiekszyć pośladki – 10 Minut Przed Snem – Video

10 minut na pośladki

Jak Powiekszyć pośladki – 10 Minut Przed Snem – Video

Przerabiając wiele Treningów online w domu w ciagu całego miesiąca mogę powiedzieć, że przyczyną, dla której wszyscy decydują się ćwiczyć w domu online, jest oszczędność czasu. Do trwania samego treningu musimy przecież doliczyć czas spakowania się, dojazdu i powrotu z siłowni, kupna biletu. Mi to zajmuje prawie 3 godziny. Nie każdy może sobie na to pozwolić, a nawet jeśli, to w skali tygodnia mnoży nam się ogromna ilość minut, które moglibyśmy poświęcić na treningi online Skype. Nie wychodzisz z domu, a ćwiczymy razem. Mamy dużo motywacji i jest ogień. Jeżeli masz jednak w domu podstawowy sprzęt treningowy, wystarczy się przebrać i zabrać do treningu z najepszym trenerem, czyli JA!

Kiedy zaczynasz trenować, musisz jasno określić swój cel. TAKIE CELE USTALAMY NA KONSULTACJI. Warto więc zastanowić się nad swoimi priorytetami – wtedy efekty przyjdą szybciej. Ustalamy trening i dietę i kolejny trening online i działamy. U mnie nie ma cackania, jest pożądny wycisk na każdym treningu.

Najlepiej, aby obrać jeden z czterech celów:

  • utrata tkanki tłuszczowej
  • budowa masy mięśniowej
  • wyrzeźbienie swojej  sylwetki

  • treningi on-line

Dziś przedstawiam Wam kolejny  trening na pośladki i nogi.

  • przenoszenie nogi na drugą stronę z klęku podpartego
  • wykop nogi do boku z klęku podpartego
  • przenoszenie nogi do tyłu
  • podnoszenie biodra do góry

1.Zacznij od klęku podpartego, mając ramiona ułożone na nadgarstkach, a kolana są  rozstawione na szerokość biodra. Kontynuuj przenoszenie nogi w bok i  przez 30 sekund, a następnie przejdź na drugą stronę na 30 sekund.

2. Zacznij od klęku podpartego mając, ramiona ułożone na nadgarstkach, a kolana są  rozstawione na szerokość biodra. Kontynuuj przez 30 sekund wykop do boku, a następnie przejdź na drugą stronę na 30 sekund.

3.Stań na prawej nodze z lewą nogą lekko ugiętą, a ustawionym kolanem na wysokości biodra. Pochylaj się do przodu przez 30 sekund, a następnie przejdź na drugą stronę na 30 sekund.

4. Połóż się płasko na plecach i połóż obie pięty na piłce lekarskiej lub na sofie.Wbij piętami kulę lekarską/sofę i podnieś biodra do pozycji mostu. Kontroluj biodra z powrotem do pozycji wyjściowej.Kontynuuj tak przez 1 minutę.

Taki trening jest fantastyczny dla osób zdrowych. Jeśli masz jakiś problemy zdrowotne, trening powinien być spersonalizowany  czyli dopasowany do twoich potrzeb.

Na taki zapraszam na m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk