GRAPEFRUIT I MIÓD MOŻE POMÓC UTRATĘ WAGI – PRZEPIS

ZASKAKUJĄCE EFEKTY NA BRZUCH - PRZEPIS - Gosia Klos

GRAPEFRUIT I MIÓD MOŻE POMÓC UTRATĘ WAGI – PRZEPIS. Nie ma u mnie szybkiego odchudzania, ale można sobie wspomóc równymi zdrowymi produktami ( warzywa i owoce ) owoce cytrusowe są stosowane częściej niż inne. Najbardziej popularnym i godnym zaufania lekiem na odchudzanie jest grejpfrut. Rozważymy menu diety na tydzień, możliwe komplikacje, zalety i wady tego tropikalnego owocu.

Dieta grejpfrutowa na odchudzanie jest uważana za jedną z najlepszych, ponieważ utrzymując ją można dosłownie pozbyć się 1-2 kg  w ciągu tygodnia. Dlaczego jest taka skuteczna? Rośliny cytrusowe zawierają ogromną ilość witaminy C, która jest znana ze swoich właściwości spalania tłuszczu.

Ponadto nie wolno nam zapominać o tym, że owoce sprawiają, że organizm wydaje więcej energii na trawienie. Cudowny owoc jest przydatny do: podniesienia odporności mechanizmu na infekcje i choroby wirusowe; przyspieszenie metabolizmu; oczyszczanie organizmu z cholesterolu; oczyszcza skórę z trądziku, oczyszczanie ciała z cellulitu, zmniejsza apetyt, poprawia koncentrację uwagi i podnosi nastrój.

Przepisy diety.

Pokarm grejpfrutowy to niestandardowa mono-dieta, która w zasadzie oznacza spożywanie tylko tego produktu przez określony czas. W tej diecie można jeść warzywa, mleko i inne owoce. Używanie miodu jest przepisywane nawet podczas diety grejpfrutowej. Aby nieco przygotować organizm, możesz spróbować próbnego rozładunku z grejpfrutem.

Na przykład: raz w tygodniu organizuj dni wolne od jedzenia, tylko soki z owoców i warzyw. Po prostu nie jedz niczego przez cały dzień, oprócz grejpfruta w sokach lub samo owoc, możesz pić zieloną herbatę lub kawę, świeże soki.

Warto pamiętać, że grejpfruty zwiększają kwasowość, więc wypij ten produkt z wodą mineralną, abyście nie mieli ataku zgagi. Bardzo dobry i absolutnie bezbolesny grejpfrut  w zmniejszaniu waszej wagi.

Chodzi o to, że rano na pusty żołądek i przed snem pijemy świeżo wyciśnięty sok grejpfrutowy z jedną łyżką miodu, robimy to samo przez tydzień po treningu, zamiast przekąsek.

Uwierz mi, efekt zadziwi Cię, waga się pewnie ruszy, dzięki czemu można osiągnąć spadek kilku kilogramów tygodniowo.

Twoje zdrowie jest cenną rzeczą; opiekujcie się swoim ciałem i umysłem, abyście mogli w pełni żyć swoim życiem!

Podziel się tym artykułem ze znajomymi i rodziną i daj nam znać, co myślisz o tym przepisie w komentarzach poniżej.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój dietetyk.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk