Trening na Wewnętrzne Uda – Sprawdź

Trening na wewnętrzne nóg i uda

Trening na Wewnętrzne Uda – Sprawdź. Dziś przypadkiem słyszałam rozmowę 4 pań w restauracji jak opowiadały o swoich chorobach i lekarzach. Nigdy nie podsłuchuje żadnych rozmów, ale panie były tak głośne, że nie dało sie nie słyszeć o czym rozmawiają. Jedną uwagę zwróciłam szczególnie, gdy rozmawiały o swoich wynikach badań cholesterolu.

Cholesterol jest dostarczany do naszego organizmu zarówno przez spożywane pokarmy jak i produkowanie go w wątrobie i ścianach jelit – tak dla przypomnienia.

Otóż owe panie miały bardzo wysoki cholesterol całkowity, bo aż powyżej 300 mg/dl. Panie opowiadały jak to na swoje śniadanko zawsze zjadały po 2 drożdżóweczki  i do tego kawusia z cukrem.  Ten cholesterol był wysoki, gdyż było w codziennym dniu bardzo dużo cukru. Lekarz od razu kazał im przejść na dietę i trening, a jeśli sie nie obniży, to będzie musiał zastosować kuracje z tabletkami, bo taka sytuacja grozi bardzo poważnymi skutkami np. miażdżyca.

Panie wzięły sie za samą dietę, ale jedna z nich połączyła dietę z treningiem w domu. Po 2-3 miesiącach te 3 panie, które stosowały tylko samą dietę nie widziały żadnych efektów. Natomiast pani, która ćwiczyła miała zaskakujące wyniki. Z 300 mg/dl spadło do 220 mg/dl. Tylko aktywność fizyczna i odpowiednia dieta skutecznie obniża poziomu cholesterolu.

Najgorsze było to, że jak podeszłam do ich stolika porozmawiać z nimi, każda z nich miała na stoliku po ciasteczku i piwie, jak by nic się nie działo, a ta pani, która pięknie miała obniżony cholesterol, miała sałatkę i wodę z cytryną. Ja wiem, że wszystko jest dla ludzi, ale gdy jest bardzo zle ze zdrowiem, nie pakowała bym jeszcze w siebie ciasteczka, tylko wzięłabym sie za trening ze specjalistą.

Każda by chciała zdrowo i długo żyć, do tego mieć piękne pośladki, brzuch i szczupłe ramiona. Niestety, ale wszystkie z was są bardzo leniwe i nie chce sie wam nic robić, a jak już zaczniecie coś tam robić, to po 2-3 miesiącach rezygnujecie, bo a to są wakacje, a to kupujecie jakiś ciuchy, kosmetyki, a nie zainwestujecie w swoje zdrowie.

Pamiętaj, ze jak zachorujesz te Twoje kosmetyki czy ciuchy pójdą na bok, a będzie ci potrzebna kasa na lekarzy czy leki na choroby tarczycy, miażdżyca, zawal serca, paraliż. To wszystko dzieje się z Twojej otyłości, stresu czy braku dbania o siebie.

Zmień coś w swoim życiu, bo nie doczekasz 60 lat, a to przecież po 60 – tce zaczynasz chorować! Ja nie wiem co to będzie za 10 lat, jak do mnie piszą młode kobiety 20-30 letnie i juz maja otyłość. Waga ich przekracza po wyżej 100 kg, a to juz jest ogromna waga, aby nawet zacząć się ruszać.

Przestań więc denerwować się swoim kształtem i zacznij ćwiczyć, bo masz tylko jedno życie.

Dziś ćwiczenie na wewnętrzne uda, które możesz spokojnie zrobić w domu obniżając cholesterol zacznij od 15 minut dziennie przez 5 dni w tygodniu, np. z przerwą we wtorek i piątek. Pamiętaj, aby rozciągać wszystkie partie mięśni i powtarzać każde ćwiczenie od 5 do 15 razy.

1.Pulsowanie biodrami. Stopy umieść na szerokość bioder, ramiona daj do przodu, a pośladki do tyłu.

JEŚLI TO ZA MAŁO I CHCIAŁABYŚ SWÓJ PROGRAM INDYWIDUALNY 

Napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk