NAJLEPSZE 4 ĆWICZENIA – WYKORZYSTAJ JE NA PLAŻY – VIDEO

Trening na plaży pośladki i biodra

NAJLEPSZE 4 ĆWICZENIA – WYKORZYSTAJ JE NA PLAŻY – VIDEO. Możesz wykonać ten ekskluzywny trening samodzielnie  odpoczywając na plaży wieczorem lub wczesnym rankiem (rozpocznij w dowolnym momencie!)  Wszystko czego potrzebujesz to kettlebell i parę hantli.

1.  Wznosy jednej nogi do góry leżąc na ręczniku. 

Jak to zrobić: Połóż się na plecach z rękami wzdłuż ciała. Zegnij lewe kolano i połóż lewą stopę na ręczniku. Wyprostowaną, prawą nogę wraz z palcami kieruj do góry. Trzymając biodra prosto na ziemi, wciśnij w piętę, gdy podnosisz swój tyłek prosto do góry. Opuszczają nogę się kontroluj plecy. Wykonaj 15 powtórzeń, następnie przejdź na drugą nogę, trzymając hantel na swoim biodrze (na zdjęciu), aby wykonać dodatkowe wyzwanie.
Gdzie poczujesz pracę: Twój tyłek i tył twoich ud.

 

2.Wznosy nogi do boku na ręczniku. 

Jak to zrobić: zacznij od pozycji klęczącej, prawą ręką na biodrze i lewą dłonią na ziemi, kilka stóp na swoją stronę. Z tej pozycji ułóż biodra, rozciągając prawą nogę na bok. Plecy proste, głowa przed siebie, unieś prawą nogę prosto do góry, a następnie opuść ją z kontrolą. Wykonaj 20 powtórzeń, a następnie zmień strony.

Gdzie  poczujesz pracę: Twoje zewnętrzne uda, tyłek i talia.

NAJLEPSZE 4 ĆWICZENIA – WYKORZYSTAJ JE NA PLAŻY – VIDEO

3.Pozycja na jednej nodze pochylając się do przodu. 

Jak to zrobić: Zacznij od stóp i miękkich kolan. Trzymaj hantle o wadze od 5 do 8 funtów w każdej ręce przed biodrami, dłonie naprzeciw siebie i łokcie miękkie. Z tej pozycji odchyl się do przodu od bioder, rozciągając prawą nogę prosto za siebie i rozsuń ramiona na boki. Zwolnij ramiona ze sterowaniem, stojąc z powrotem do pozycji wyjściowej. To jeden przedstawiciel. Wykonaj 15 powtórzeń, następnie przełącz nogi.
Gdzie to poczujesz: Twoje nogi, tyłek, plecy i ramiona.

4.Wypady do boku.

Jak to zrobić: Możesz wsiąść hanteliki lub katebell, chwyć obiema rękami na poziomie klatki piersiowej. Z tej pozycji, postaw prawą stopę prosto na bok. Trzymając lewą nogę wyciągniętą, zgnij prawe kolano, gdy jesteś z jednej strony. Następnie naciśnij prawą piętę, gdy wstajesz, aby stanąć na lewej stopie, przynosząc prawe kolano do poziomu biodra. Wykonaj 15 powtórzeń, a następnie zmień strony.
Gdzie poczujesz to: Twoje nogi, tyłek, rdzeń i ramiona.

Trening możesz wykorzystać na plaży lub w domu. Zrób rozgrzewkę i na koniec się rozciągnij. Zacznij trening i ciesz sie życiem. 
https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk