8 złotych zasad na zmniejszenie tłuszczu z brzucha!

nogi metamorfoza z treningiem

8 złotych zasad na zmniejszenie tłuszczu z brzucha! Wiele osób stara się schudnąć, chociaż nie jest to takie trudne, jeśli włożysz w to swoje serce i umysł. W internecie może być milion artykułów, które dają „wskazówki” do odchudzania, ale czy wiesz, że istnieją pewne proste zasady, które musisz przestrzegać, aby uzyskać utratę wagi? Być może widziałaś ludzi odchudzających się i zastanawiałeś się: „Ja też tak chce?”

Nie martw się, oto wytyczne, które musisz przejść, aby uzyskać zdrową wagę dla siebie. Oczywiście wszystko musi być ustalane indywidualne, ale od czegoś musisz zacząć.

Zasada nr 1 – Jedz mniejszą ilość kalorii.

Zacznij liczyć kalorie, które wcinasz. Powinieneś zabrać około 500 kalorii mniej niż zużywasz w swojej codziennej aktywności. Dla przeciętnego człowieka mówi się, że powinni jeść około 1800 kalorii dziennie, w zależności od poziomu wykonywanych ćwiczeń. Nawet jeśli masz powolny metabolizm, spożywając mniej kalorii, wyniki będą widoczne w ciągu dwóch tygodni.

Zasada nr 2 – Waga nie zawsze mówią prawdę.

Kiedy zaczynasz ćwiczyć, nie oznacza to, że duża waga natychmiast odbije się na wadze. Raczej zauważysz zmianę swojego wyglądu. Twoje mięśnie zaczną się tonizować. To dlatego, że ciężar przesuwa się na części ciała, dzięki czemu dobrze wyglądasz. Stań przed lustrem i zauważ, jak twoje ramiona tonują, a mięśnie twarzy się rozjaśniają, mimo że waga może być prawie taka sama na wadze.

Zasada nr 3 – Trening siłowy jest konieczny.

Jeśli chcesz mieć jędrne mięśnie, trening siłowy jest to, co musisz zacząć robić. Nie możesz polegać tylko na cardio, aby uzyskać idealny kształt ciała, nawet jeśli otrzymasz lżejsze ciało. Poczuj się spocony na siłowni lub w domu na treningach on-line Kliknij Tutaj  i postępuj zgodnie z instrukcjami swojego trenera. Nie unikaj ciężarów.

Zasada nr 4 – Poranne ćwiczenia działają najlepiej.

Jeśli ćwiczysz na pusty żołądek, wcześnie rano, to przyniesie rezultaty dość szybko. Glikogen jest spożywany przez całą noc, a rano tylko tłuszcz jest zużywany na energię. Możesz również pozwolić swoim mięśniom na regenerację resztę dnia zgodnie ze zwykłą procedurą. Jeśli nie masz czasu, poświęć przynajmniej 10 minut na ćwiczenia aerobowe.

Zasada nr 5 – Jedz małe posiłki.

Wytnij porcje z talerza i to pomoże ci schudnąć. Nie chcesz spowolnić metabolizmu, a zatem powinieneś jeść 4-5 razy w ciągu dnia, ale o wiele mniej w ilości. Mniejsze porcje zdrowych posiłków obejmowałyby białka, węglowodany i tłuszcze i byłaby to idealna równowaga, aby utrzymać poziom insuliny w normie.

Moja podopieczna Ala, mając 52 lat potrafiła schudnąć 21 kg pracując ze mną online. Ty też tez tak potrafisz.

Zasada nr 6 – Pij dużo wody.

Internet nie kłamie, gdy prosi cię o wypicie 8-10 szklanek wody dziennie. Woda sprawi, że poczujesz się pełniejszy, a także poprawić metabolizm, który z kolei idzie do utraty wagi. Możesz pobierać aplikacje przypominające o piciu wody i dzięki temu mieć wystarczającą ilość wody przez cały dzień. Każdy inny napój będzie miał kalorie, a zatem najlepszym drinkiem jest tylko woda.

Zasada nr 7 – Planuj posiłek, zanim je zjesz.

Możesz zdecydować, co będziesz jeść w czasie lunchu lub czasu na przekąskę, zanim zaczniesz kupować śmieciowe jedzenie z najbliższego sklepu. Jeśli masz zaplanowane menu w głowie, jest bardziej prawdopodobne, że nie dostaniesz żadnej innej żywności.

Zasada nr 8 – Idź do łóżka wcześniej.

Zjedz kolację co najmniej 2 godziny przed pójściem spać i od siedmiu do dziewięciu godzin snu. W przeciwnym razie twoje ciało wywołuje hormony, które pomagają w przechowywaniu komórek tłuszczowych, których oczywiście nie chcesz!

Te zasady są bardzo proste, ale i trudne do wykonania. Musisz mieć kogoś kto bedzie Cię pilnował, kontrolował, sprawdzał tak jak ja działam z moimi podopiecznymi. 24 h ciągła kontrola, aż moje dziewczyny same nauczą się tych zasad.

8 złotych zasad na zmniejszenie tłuszczu z brzucha!. Motywuje je non stop na treningach online Live. Przez 1h wycisk i motywacja. Napisz do mnie jeśli brakuje Ci motywacji i chcesz w końcu zrobić coś w swoim życiu. Poczuj tą energię i pokaż innym, że dasz radę.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk