Trening na Uda – Ramiona – Pośladki – Mix Ćwiczeń – Video

Trening dla Ciebie na ramiona - Gosia Klos

Trening na Uda – Ramiona – Pośladki – Mix Ćwiczeń – Video. Spróbuj uzyskać jeszcze lepsze wyniki z tego treningu Mix Ćwiczeń. Przysiady to solidny wybór dla każdego, kto chce mieć piękne pośladki, ale klasyczne ćwiczenie na pośladki ma jedną poważną wadę: całkowicie zaniedbuje górną część ciała. Aby zamienić te nawyki połączymy góra z dołem, które zmienią twój brzuch, ramiona, plecy i klatkę piersiową. To będzie mega trening z połączeniem ramion, brzucha i pośladków.

Jeśli chcesz poczuć palenie mięśni bez spiętrzenia, użyj odważników o wadze 1 – 2 kg  i zrób 20 do 30 powtórzeń na każdą stronę. Możesz na początek zrobić  mniej powtórzeń (spróbuj od ośmiu do 12), używając odważników 1kg , a następnie odpoczywaj 30 sekund i powtarzaj aż do trzech zestawów.

1.Podtrzymany przysiad + Ramiona

Jak to zrobić: Chwyć hantle i stań na szerokość bioder. Utrzymując prosto klatkę piersiową, kręgosłup i wagę na piętach, utrzymuj tę pozycję podczas prostowania rąk za sobą tak wysoko, jak to możliwe. Obniż ciężary o kilka centymetrów, a następnie przywrócić je do pozycji wyjściowej, aby zakończyć jedno powtórzenie.

 

2.Przysiad z ciężarem do góry.

Jak to zrobić: Zacznij od trzymania hantli w każdej ręce, dłonie skierowane są do wewnątrz. Stań tak aby stopy były na szerokości ramion. Utrzymując prosto klatkę piersiową, kręgosłup i swoją wagę na piętach, zegnij oba kolana, aż uda będą prawie równolegle skierowane do ziemi. Następnie zegnij obie nogi i ściśnij swój tyłek, kiedy wychodzisz z przysiadu. Video przedstawia prawidłowo ćwiczenie.

 

3.Przysiad z jedną ręką do góry.

Jak to zrobić: Zacznij od trzymania hantli w lewej ręce i umieszczenia prawej ręki na talii.  Stań z nogami na szerokość bioder. Następnie zegnij obie nogi i ściskaj tyłek, kiedy wychodzisz z przysiadu, wyciskając hantel prosto do góry. Podnieś ciało z powrotem do wysokości ramion, aby wykonać jedno powtórzenie. Wykonuj wszystkie powtórzenia, a następnie powtarzaj po przeciwnej stronie.

 

Oczywiście bez odpowiedniej diety nie dadzą odpowiedniego efektu i na odwrót. Zacznij od odpowiedniego nawadniania i odpowiedniego odżywiania, a efekty przyjdą szybsze niż Ci się to wydaje. Do dzieła! Samo się nie zrobi! 

Powodzenia!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk