POWODY, DLA KTÓRYCH NIE CHUDNIESZ

Dlaczego nie chudniesz - Gosia Klos

POWODY, DLA KTÓRYCH NIE CHUDNIESZ. Próbujesz różnych diet i ćwiczeń, aby stracić dodatkowy paru kilogramów, ale one po prostu nie schodzą lub waga stoi? Ja wiem dlaczego tak się dzieje. Podam Ci listę powodów, dla których nie tracisz na wadze.

1. Nie spożywasz wystarczająco dużo białka
Białko jest jednym z niezbędnych składników odżywczych dla utraty wagi. Jeśli spożywasz białko o 25-30% kalorii, zwiększysz swój metabolizm o 80-100 kalorii dziennie. Zmniejsza również Twoje pragnienie podjadania i pomaga czuć się pełnym przez długi czas.

2. Nie pij wystarczającej ilości wody
Wszyscy wiemy, że picie dużej ilości wody pomaga nam stracić dodatkowe kilogramy. Kiedy nasze ciało jest odwodnione, nasze narządy nie  działają prawidłowo, a żywność nie może być strawiona we właściwy sposób. Nasz metabolizm również się zmniejsza i nie uzyskujemy oczekiwanych rezultatów z naszej diety i picia wody.

3. Niewystarczająca ilość snu
Kiedy nie mamy wystarczająco dużo snu, nasze ciało cierpi na brak równowagi hormonalnej. Nasze poziomy leptyny, które zmniejszają apetyt, są obniżane i nasilają się poziomy greliny, które zwiększają apetyt. Dlatego przejadamy się i dostajemy więcej kilogramów lub waga stoi.

4. Nie jesz śniadania
Pomijanie śniadania to najgorsza decyzja, jaką możesz zrobić. Ciało będzie trzymać się tłuszczów, ponieważ głoduje. Udowodniono, że ludzie, którzy jedzą śniadanie regularnie tracą na wadze, niż ludzie, którzy go opuszczają. U mnie dziewczyny, za nim przystąpimy do treningów, muszą zjeść posiłek.

5. Nie ćwiczysz wystarczająco
Temat rzeka. Regularne ćwiczenia są niezwykle ważne dla utraty wagi. Zaleca się minimum 150 minut ćwiczeń na tydzień, ale 240 minut jest idealne. Zgłoś się do mnie po treningi online skype na żywo, a pokażę Ci jak można intensywnie poćwiczyć w domu.  Ćwiczymy rano lub wieczorem w zależności jak jest zorganizowany Twój czas. Będzie bolało, ale będzie warto i wyniki będą widoczne o wiele szybciej.

Przestrzegaj tych zasad i zgłoś sie do mnie. Potrenujemy razem bez wychodzenia z domu, ze swoim własnym sprzętem.

Napisz do mnie m.klos@mataleo.eu

Czekam na Ciebie. To jest Twój dzień i czas!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Dietetyk i Trener Osobisty

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk