Trening na Uda i Pośladki – Nowe Video

Trening video na uda - Gosia Klos

Trening na Uda i Pośladki – Nowe Video. Aby mieć idealne kształty, o których marzysz, fitness musi stać się ważną częścią twojego życia. Nie wystarczy wykonywać kilka ćwiczeń przez 2-3 tygodnie, a następnie myśleć   jakichkolwiek wynikach. Systematyczność musi zagościć u ciebie na zawsze. To styl życia, a nie przygoda na 3 tygodnie.

Najlepsza rada dla każdego początkującego: z ogromnej różnorodności ćwiczeń wybierz najlepszą dla każdej części ciała. Jeśli są skuteczne i po prostu je lubisz, zrób swój własny trening i rób to regularnie.

TUTAJ, PROPONUJE  5 DOBRYCH ĆWICZENIA NA NOGI. I MAM NADZIEJĘ, ŻE POKOCHASZ JE!

1.Pulsowanie. Możesz sobie zrobić jako rozgrzewka 30 powtórzeń 3 serie.

Pozycja wyjściowa: Stań z szerokimi stopami, palce się odrywają, ręce splecione pod brodą.

1. Zegnij nogi pod kątem 90º, kolana w linii z piętami.
2. Podskocz się z obu stóp, po prostu zostawiając podłogę.
3. Wyląduj z powrotem na stopy.

2. Wznosy nóg do góry. Klęk podparty z ugiętą nogą do góry. Plecy są proste. Podnieś prawą nogę z ziemi i zegnij kolano tak, aby dolna część stopy znalazła się na górze. Wyciągnij prawą piętę w kierunku sufitu tak wysoko, jak to tylko możliwe, bez poruszania miednicą lub  kręgosłupem. To jest mały ruch, który poczujesz w swoich pośladkach i ścięgnach. Zrelaksuj się i opuść lekko zgiętą nogę i powtórz w sumie od 8 do 10 powtórzeń, a następnie powtórz z przeciwną nogą.

3.Kopnięcia do boku.  Zacznij od stóp nieco szerszych niż szerokość bioder i powoli obniż swoje ciało do tradycyjnej pozycji przysiadu. Gdy dojdziesz do najniższego punktu przysiadu, podnieś lewe kolano i szybko kopnij nogę w lewo, jak kopnięcie karate. Trzymaj prawą nogę stabilnie, a lewą nogę zwróć na podłogę, zanim wyjdziesz z przysiadu. Naprzemiennie między stronami zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

 

4.Kopnięcia z krzesłem do tyłu. Chwyć krzesło (najlepiej wysokie krzesło) i odsuń je od siebie. Stań sobie za  krzesłem, trzymając te krzesło obiema rękami, aby uzyskać równowagę. Pochyl się nieco do przodu i unieś prawą nogę bezpośrednio za sobą, trzymając kolano prosto, ale nie możesz je zablokować. Ściśnij swoje pośladki i zwiąż biodra z krzesłem; nie otwieraj swojego biodra na bok, gdy kopniesz z tyłu. Podnieś nogę tak wysoko, jak tylko możesz, a następnie opuść nogę z kontrolą i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ten ruch 10 razy i przełącz nogi. Wykonaj dwa zestawy tych ćwiczeń po 15 powtórzeń.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk