Trening w domu – spalanie Tłuszczu – VIDEO

trening w domu - Gosia Klos

Trening w domu – spalanie Tłuszczu – VIDEO. Najlepszym sposobem na spalanie tłuszczu w domu jest wykonywanie ćwiczeń w prostych zadaniach. Wykonuj proste ruchy, takie jak deski i ściana, skakanka, podczas oglądania telewizji lub gotowania. Używaj wolnych ciężarów i pasm oporu do treningu siłowego, oszczędzając miejsce i pieniądze. Zaakceptuj w zdrowszą dietę, usuwając słone lub słodkie przekąski z domu i zamieniając je na owoce i warzywa. Aby uzyskać ćwiczenia spalania tłuszczu i wskazówki dotyczące śledzenia kalorii, czytaj dalej!

1.Na początek zwykła skakanka może zrobić cuda.  Jest to aktywność o wysokiej intensywności, którą możesz wykonywać w domu lub w ogrodzie. Zwiększ poziom trudności i intensywność, zwiększając prędkość.
Wypróbuj odmiany skoków podstawowych, takich jak skoki boczne, skoki na przemian i skoki pojedynczych skoków. Możliwości jest wiele.

 

 

 

2.Ściana przydaje  się do ujędrnienia pośladków i ud. Z uwagi na to, że ćwiczenie to izoluje pośladki i uda,  doskonale działa na te części ciała. Zwłaszcza jeśli masz kontuzję kolana, która uniemożliwia ci wykonywanie innych ćwiczeń, takich jak przysiady, ponieważ nie obciążają one twoich kolan.  Oprzyj plecy o ścianę. Przesuń plecy w dół, aż nogi zgięte pod kątem 90 °. Nie wyciągaj kolan za kolana. Napnij mięśnie brzucha, przytrzymując pozycję. Zrób na początek 15 x 3 powtórzenia.

 

3.Użyj pasm oporu. Oferują kompletny i bardzo skuteczny trening siłowy do budowy mięśni i spalania tłuszczu w oszczędnej, niedrogiej i bardzo przenośnej formie. Podobnie do liny do skakania, opaski są wykonane z gumy i występują w różnych poziomach oporu (lekkie, średnie lub ciężkie). Niektóre ćwiczenia, które możesz wypróbować, obejmują: bicepsy, ramiona, nogi i plecy. Na początek można wziąć gumy lekkie, a po 3 miesiącach nawet czarna gumę.

 

Spożywaj mniej słonych pokarmów. Nadmiar soli w diecie może powodować zwiększone zatrzymywanie wody w organizmie, co może z czasem obciążać serce i powodować wysokie ciśnienie krwi. Retencja wody związana z dużym spożyciem soli może również powodować uczucie wzdęcia, co może negatywnie wpłynąć na aktywność fizyczną, którą zaplanowałeś w ciągu dnia.

 

Pij dużo wody w ciagu dnia. Woda pomaga organizmowi regulować ilość spożywanego pokarmu, trawienie, a nawet funkcję nerek! Lekarze zalecają najwyższą zdrowotność, aby pić co najmniej pół uncji wody 1 uncja = 28,349 grama na kilogram, który ważysz. Jeśli mieszkasz w gorącym klimacie lub jesteś bardzo aktywna fizycznie musisz oczywiście pic więcej wody.

 

Trening w domu – spalanie Tłuszczu – VIDEO. Pamiętaj o włączeniu różnorodności do swojej rutyny i pamiętaj, aby zrobić trening siłowy 2 razy w tygodniu. Zwiększenie masy mięśniowej jest podstawą spalania tłuszczu, ponieważ zwiększa metabolizmu. Wysoka przemiana materii powoduje, że spalasz więcej kalorii nawet w spoczynku, ponieważ Twoje mięśnie wymagają więcej energii na paliwo.

Trening siłowy dla kobiet raczej nie doprowadzi do masywnej budowy ciała, wbrew przekonaniu wielu kobiet. Pomoże to w zwiększeniu masy mięśniowej, czyli tego, co chcesz poprawić metabolizm i spalić tłuszcz. 

 

Chcesz zacząć ze mną współprace? To proste! Wystarczy do mnie napisać i w końcu się zdecydować podjąć tą decyzję! 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk