Trening na Twoje Fałdy na Ramionach – Gosia Klos

ramiona

Trening na Twoje Fałdy na Ramionach – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Chociaż Twoje naturalne kształty ciała są zdeterminowane przez geny, to inne czynniki, na przykład dieta, styl życia i ćwiczenia, odgrywają istotną rolę w pełnym wykorzystaniu Twoich osobistych atrybutów.

Dobrze ujędrnione ramiona z pięknym kształtem są idealnym dodatkiem do wymarzonego ciała. Dodatkowo sprawiają, że Twoja  suknia bez rękawów lub górna część bluzki wyglądają jeszcze lepiej.
Ale do tych pięknych i wymarzonych ramion czeka nas długa droga i praca na siłowni. Nie odwracaj się od podnoszenia ciężkich ciężarów. Zaufaj mi.  Kobiety nie wytwarzają wystarczająco dużo testosteronu, aby szybko osiągnąć olbrzymie mięśnie, wiec się nie obawiaj.  Nawet najwięksi faceci wiedzą, że budowanie dużej ilości mięśni wymaga czasu.

Szczupłe bicepsy i tricepsy są ważną częścią ciała symetrycznego. Są też ważną częścią bycia silną kobietą! Oto krótki przewodnik TRENINGU na ramiona.

Dziewczyny NIE BÓJCIE SIĘ CIĘŻARÓW!

Wspaniałą rzeczą dotyczącą trenowania tricepsu i bicepsu jest to, że nie musisz spędzać milionów godzin na siłowni.  Kiedy wykonujesz jakiekolwiek ruchy pchające, takie jak popychanie lub nacisk, trenujesz na klatkę piersiową i na także na triceps. Kiedy robisz ciągnięcia jak  pull-downs lub  trenujesz plecy,  a pośrednio pracujesz z bicepsem.

Jeśli trenujesz  na klatkę piersiową, nie musisz poświęcać zbyt dużo czasu na ćwiczenia na ramiona. Ponadto bicepsy i tricepsy to mniejsze mięśnie, więc nie dostajesz wielu korzyści metabolicznych po takim treningu. Wspaniałą rzeczą dotyczącą trenowania  tych mięśni jest to, że nie musisz spędzać tyle czasu   na siłowni i się katować. Zrobisz trening i do tego CARDIO 30 MIN.

Trening na Twoje Fałdy na Ramionach – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Zawsze pracuje na ramiona DWA DNI w tygodniu przez 30 minut. Ten trening w połączeniu z pracą z inną partią mięśniową np. klatką lub plecami, dostaje podczas tego treningu wystarczająco pracy, aby utrzymać  ramiona w silnym i wspaniałym spojrzeniu.

Rozgrzewka w Domu..

Możesz ją przeprowadzić na dwa sposoby. Pierwsza opcja to skakanka. Wykonuj po prostu tak dużo przeskoków przez sznurek, jak tylko możesz. Nie przejmuj się, jeśli skakanka będzie na początku plątać Ci się między kostkami (odsuń tylko na bok wszystkie krzesła i stoły – to na wypadek, gdybyś straciła równowagę). Druga opcja to „pajacyki”. Zacznij od pozycji, w której trzymasz nogi razem, a ręce masz opuszczone wzdłuż tułowia. Skaczesz do lekkiego rozkroku, z jednoczesnym uniesieniem rąk nad głowę. W następnym skoku wracasz do pozycji wyjściowej. Zaczynaj spokojnym tempem i przyspieszaj w miarę upływu czasu.

 1. Ćwiczenie z ciężarkami na biceps

Chwyć ciężarki (jeśli nie masz ciężarków zastąp je 1 l butelką wody) w obie ręce, stań mocno na stopach, w rozkroku na szerokość bioder (nie szerzej). Napinaj bicepsy, zaciskając mocno dłonie na ciężarkach. Następnie skręcaj ramiona (wciąż opuszczone w dół) do siebie i z powrotem na zewnątrz 3×12

2. Ćwiczenie z ciężarkami na krześle.

Oprzyj jedną rękę o siedzenie krzesła, stań na jednej nodze, drugą podeprzyj na krześle (przeciwną do ręki, którą się opierasz nogę). W wolną rękę chwyć ciężarek lub 1 l butelkę wody. Pamiętaj, żeby zachować wyprostowane plecy, nie obciążasz wówczas kręgosłupa. Uginaj ramię podciągając ciężarek do siebie, a następnie prostuj. Ćwicz energicznie 3×12

3. Damskie Pompki na podłodze.

Wykonaj podpór przodem, dłonie ustaw nieco szerzej niż szerokość barków, na wysokości klatki piersiowej. Ugnij ramiona, ale nie dotykaj klatką piersiową podłoża, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Pamiętaj, by tułów i nogi tworzyły jedną linię.

4. Damskie Pompki na ścianie.

To ćwiczenie potraktuj jako zamiennik tradycyjnych pompek. Stań z nogami złączonymi w odległości około metra przed ścianą. Pchaj ciężar ciała na dłoniach rozstawionych trochę szerzej niż szerokość barków. Wykonaj ugięcie ramion do momentu, w którym będziesz prawie dotykała twarzą ściany, a następnie wyprostuj ręce. Zachowaj wyprostowaną sylwetkę 3×12

 5. Pompki na biurku – zamiennik podstawowych pompek. 

Stań z nogami złączonymi w odległości około metra przed biurkiem. Pchaj ciężar ciała na dłoniach rozstawionych trochę szerzej niż szerokość barków. Wykonaj ugięcie ramion do momentu, w którym będziesz prawie dotykała klatką piersiową do biurka  a następnie wyprostuj ręce. Zachowaj wyprostowaną sylwetkę 3×12

DZIAŁAJ! ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY m.klos@btinternet.com 

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk