Trening Na Tłuste Boczki – TRENING – Gosia Klos

Trening Na Tłuste Boczki – TRENING – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Jak już nie raz pisałam o tym w artykułach, za odkładanie tłuszczu na Twoich boczkach są odpowiedzialne hormony, zła dieta i odpowiedni trening. Jeśli o tym nie pomyślisz już teraz, za parę lat będziesz miała 20 kg więcej i ciężko będzie coś z tym zrobić. Mam 42 lat i wiem coś o tym. Ciesze się, że moje całe życie jest związane ze sportem i jak mam dłuższa przerwę w treningach, nie martwię się, że mój powrót na siłownie będzie bardzo ciężki.

Najbardziej denerwują mnie kobiety, które maja za 2 miesiące wczasy, a do zgubienia 20 kg i chcą szybko zgubić tłuszcz, ale tylko na boczkach! A resztę niech będzie takie jak jest. Czy wiesz, że w ciągu roku kobiety w Polsce wydaja rocznie ponad 3 miliony złotych na suplementy odchudzające? A jak ja podam swoją cenę za ułożenie treningu, diety i konsultacji Skype to jęczą, że to za drogo! Przecież wiadomo, że jakakolwiek suplementacja wdrożona w Twoje życie to tylko 5% i tylko 5%. Nie dość, że rozwalisz sobie wątrobę, to Twoje hormony za parę lat pójdą w odstawkę.

Jeśli chcesz zdrowo i bezpiecznie się odchudzać napisz do mnie m.klos@btinternet.com 

Jeśli chcesz od czegoś zacząć swoją przygodę z odchudzaniem to pomyśl o prostych sposobach. Ja wiem, że sama sobie nie dasz rady, a tylko 2 % kobiet ma silną wole i jest zdeterminowana, aby osiągną swój cel…to jest walka z samym sobą, a to ciężka praca.

Jeśli palisz, odstaw powoli palenie, wyeliminuj z diety produkty przetworzone nawet wafle ryżowe to syf, ale to temat na inny artykuł. Zbliża się lato i zacznij pić świeże koktajle owocowe i warzywne. Koktajle dostarczają nam energetycznego zastrzyku na cały poranek. Tylko pamiętaj, że możesz pic max 2 koktajle dziennie. Znajdź swoja motywacje np. jeśli wyjeżdżasz na święta w grudniu to ustal sobie cel…do grudnia 20 kg i nie rób tego sama, napisz do mnie, a dociągniemy wszystko do końca bez efektu jo-jo.

 ZACZNIJ ĆWICZYĆ! 

Ja codziennie na czczo rano robię sobie cardio 30 min. Mam to szczęście, że mam swoją bieżnie i mogę poszaleć. Dla ciebie mam kilka ćwiczeń, które tez możesz cwiczyć w domu.

Zacznij od rozgrzewki 5 min np; pajace z obciążeniem, a po treningu idź na długi spacer 30 min.

 

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

I tu wszyscy maja problem. Dlatego ważne jest abyś zgłosiła się do mnie i zaczęła swoje odchudzanie we właściwy sposób.

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie.

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk