5 sposobów w redukcji tłuszczu na brzuchu

Napój na twój brzuch

5 sposobów w redukcji tłuszczu na brzuchu. Pierwszym krokiem w redukowaniu tłuszczu w brzuchu jest wprowadzenie właściwej, zdrowej diety. Więc zamiast sięgać po sodę lub napój energetyczny, zamiast tego wybierzesz: zieloną herbatę, cynamon i miód, czarną kawę, mrożoną wodę lub ananasowy koktajl.

Chodzi tu o to, aby nie wypełniać pustych kalorii, a zamiast tego wykorzystać niektóre bogate w składniki odżywcze i przeciw utleniające  napoje. Napoje te nie są magicznymi eliksirami w odchudzaniu, ale jeśli połączysz je z nową zdrową dietą, którą mogę Ci przygotować, mogą zdecydowanie pomóc osiągnąć cele związane z utratą wagi.

Napisz do mnie m.klos@mataleo.eu

1. Zielona herbata

Ta herbata jest niesamowita dla Twojego zdrowia, czyniąc wszystko od oczyszczania ciała do  ochraniania ją przed rakiem i poprawienia stanu skóry. A jeśli chodzi o odchudzanie,  nie udowodniono, że pomoże Ci schudnąć, ale za to ma niesamowite przeciwutleniacze i te zdrowe korzyści oznaczają, że ​​będzie to świetna opcja dla Twojego organizmu i jego zdrowia.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

2. Cynamon i miód

W szklance zimnej wody wymieszaj łyżkę miodu i pół łyżeczki cynamonu. Jeśli dodasz te składniki do gorącej wody, zasysa składniki odżywcze – więc chętnie korzystaj z tego zimnego lub gorącego napoju z cytryny, cynamonu i miodu, a ten 3 składnikowy napój, powinien pomóc w procesie spalania tłuszczu. Jest te z świetną alternatywą słodkiej herbaty z lodem. Oczywiście do tego dieta i trening na który zapraszam.

3. Czarna kawa

Zwiększ swój metabolizm z czarną kawą. Najlepiej od samego rana przed treningiem. Oczywiście bez cukru i śmietki i przygotuj się, aby dać organizmowi wlew energii i termo-genezy – stymulując metabolizm.

4. Mrożona woda

To jest ostateczny napój dla zdrowej diety! Chociaż może to wydawać się prostym wyborem, to mrożona woda ma niesamowite korzyści, które są niezbędne dla każdego, kto chce odzyskać zdrowie  lub stracić na wadze. Istnieje teoria, że kiedy pijesz zimną wodą, twoje ciało musi spalić więcej kalorii, aby ją strawić w Twoim systemie.

Pamiętaj, że ;

–   Woda pitna jest najlepszym sposobem, aby utrzymać organizm nawodniony
–   Woda przed posiłkiem może pomóc poczuć się bardziej sytym
– Zamiast sięgnąć po przekąskę, popij szklanką wody. Czasami jesteś spragniony, nie głodny, a ty tego nie rozumiesz.

5. Koktajl z ananasem

Ananasy są zapakowane z witaminą C i składnikiem o nazwie bromelia, który może pomóc w odchudzaniu. Zrób sobie koktajl ze świeżym ananasem z bananem, imbirem i 250 ml wody kokosowej dla naturalnie słodkiego i bogatego w składniki odżywcze napoju, który będzie smakować lepiej niż jakikolwiek soda. Można ten koktajl zastąpić jako 2 posiłek.

 

Kochani zapraszam do współpracy. Zacznijcie pracować ze specjalistką! 

ANGLIA – m.klos@mataleo.eu 

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk