TRENING na Pośladki w 5 minut – Gosia Klos

TRENING na Pośladki w 5 minut – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Program na Pośladki  w 5 minut wydaje się nierealny, a jednak od czegoś trzeba zacząć.

Wykonuj trening o dużej intensywności, gdy tylko możesz, by zachować szczupłą sylwetkę. Bardzo istotnym elementem przed rozpoczęciem każdego wysiłku fizycznego jest rozgrzewka. Pozwoli ona na harmonijne rozluźnienie zesztywniałych mięśni oraz stawów, poprawi krążenie i umożliwi odpowiednią koncentrację. Poprawnie przeprowadzona rozgrzewka powinna objąć przede wszystkim rozciągnięcie poszczególnej grupy mięśniowej i przygotowanie stawów do pracy.

1.Podskoki w górę

Instrukcja:
Pozycja wyjściowa  – stań z nogami na macie na szerokość ramion, wchodzisz w głęboką przysiad. Skacząc do góry, podnieś stopy i zaciskając ręce nad głową. Z podskoku opuść ciało z powrotem do pozycji przysiadu, aby wykonać kolejny podskok.
Wykonaj skoki przez 30 sekund.

2.Zakroki do tyłu.

Instrukcja:
Załóż sobie ciężar 2 kg na lewej  i prawej nodze , trzymając ręce przed sobą, aby uzyskać równowagę. Przyciągnij prawe kolano w stronę klatki piersiowej i  zrób na zmianę prawa lewa noga. Wykonaj jak najwięcej powtórzeń przez 30 sekund na zmianę.

3.Podnoszenie Nogi do boku

Instrukcja:
Pozycja wyjściowa – ustaw pozycje na czworakach (rąk i kolanach), trzymając prawe kolano pod kątem 90 stopni, powoli podnieś nogę w prawo, podając ją równolegle do podłoża, nie podnosząc prawego biodra i trzymając proste biodra. Zrób tak z lewą nogą. Wykonaj ruchy przez 30 sekund z prawej strony, a następnie przez kolejne 30 sekund przejdź na lewą nogę.

4.Podnoszenie nogi do góry.

Instrukcja:
Pozycja wyjściowa – połoz się na plecach, a ramiona ułóż wzdłuż ciała, zegnij w kolanie  jedną nogę, a  drugą podnieś z ziemi. Napnij mięśnie brzucha, a kręgosłup dociśnij do maty mostu, wciśnij pięty w podłogę i podnieś miednicę,
Powtarzaj przez 30 sekund na każdą stronę.

Po takim treningu fajnie jest wskoczyć na bieżnie lub jak ktoś nie ma to choć 10 min biegania na powietrzu. Pamiętaj o końcowym rozciąganiu.

Oto kilka zasad, które przygotowałam dla ciebie ;

• Nie głodź się.

• Nie trenuj z kontuzjami ani gdy naprawdę jesteś wykończony i zdekoncentrowany.

• Nie pozwól by siłownia zdominowała Twoje życie. Musisz z tego czerpać radość.

. • Wykonuj ćwiczenia poprawnie. Technika zawsze musi być na pierwszym miejscu. Jeśli nie wiesz jak zacząć napisz do mnie, a umówimy sie na konsultacje online Skype m.klos@btinternet.com

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

 Przestrzegaj zasad:

1. Ograniczenie tłuszczy w diecie oraz jedzenie dużej ilości warzyw i owoców.

2. Dużo wysiłku aerobowego – najlepiej 3 razy w tygodniu po 1 godzinie wysiłku, w którym tętno jest podwyższone – czyli np. bieganie, jazda na rowerze lub multum innych dyscyplin, które wymagają dość sporego wysiłku (szachy raczej odpadają).

3. Systematyczne ćwiczenia na pośladki co 2 dzień. (Jeden dzień odpoczynku po treningu, ponieważ mięśnie pośladkowe także muszą mieć czas na regenerację.

Kochani zapraszam do współpracy. Zacznijcie pracować ze specjalistką! 

m.klos@btinternet.com ANGLIA 

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk