PIJ Ten Napój Raz DZIENNIE – GOSIA KLOS

napój na spalanie

PIJ Ten Napój Raz DZIENNIE – GOSIA KLOS. Odchudzanie każdej kobiety jest zazwyczaj dużym problemem. Zrzucenie dodatkowych kilogramów może być prawdziwym bólem, a jak każdy, kto próbuje diety wie, że jest to  przegrana bitwa. To nie znaczy, że zdrowa utrata wagi jest niemożliwa. Kolejnym najlepszym sposobem na stałą utratę wagi jest dokonywanie niewielkich zmian stylu życia. Jedną łatwą zmianą, jaką możesz zrobić, jest zastąpienie jednego posiłku coś zdrowym, takim jak napój z cytryny.

Dlaczego to może być dla Ciebie

1. Jest mało kalorii.

Nie ma magicznych substancji w cytrynie, które czynią  dobrym produktem dla utraty wagi – ma po prostu mało kalorii!  Może z pewnością pomóc w odchudzaniu, ale to nie robi wiele dobrego, jeśli jesz więcej kalorii niż tracisz. Cytryna jest świetna, ponieważ dodaje dużo smaku i ma bardzo mało kalorii.

2. To wzmacniacz metabolizmu.

Aktywny składnik w pieprzu kayenne, kapsaicyna, może potencjalnie zwiększyć metabolizm.

3. Nie pomijaj śniadania.

Jak stare powiedzenie idzie, śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Jednak wiele osób uważa, że mogą obniżyć kalorie, pomijając w ogóle posiłek. Ludzie, którzy pomijają śniadanie, zwykle kończą Z JAKIMIŚ CHOROBAMI I OGROMNA OTYŁOŚCIĄ. 

4. Zastąp jeden posiłek tym napojem!

Każda dieta czysta, która jest rozpisana przez pseudo trenerów  jest niebezpieczna i  brakuje w tych dietach niezbędnych składników odżywczych. Jednak nie musisz zrezygnować z diety w całości, aby schudnąć. Po prostu zastąpienie jednego posiłku dziennie tej „lemoniady” pomoże obniżyć dzienną liczbę kalorii.

Jak to zrobić lemoniadę;

* 1/2 cytryny lub 2 łyżki soku z  cytrynowy
* 1-2 łyżki Syrop klonowy organiczny
* 1/10 łyżeczki.pieprzu cayenne
* 250 ml wody oczyszczona

Wymieszaj wszystkie składniki, dodaj lodu i poczekaj 30min. Wymień jeden posiłek lub przekąskę na ten sok, który jest łatwym sposobem na obniżenie dziennego spożycia kalorii i prawdopodobnie jest symulującym  Twój metabolizm!

Kochani zapraszam do współpracy. Zacznijcie pracować ze specjalistką! 

m.klos@btinternet.com

ANGLIA 

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk