Trening na leżąco dla Leniwych

brzuch i trening na leżąco

Trening na leżąco dla Leniwych. Przepraszam was kochani, ale brzuszki i przysiady nigdy nie dadzą wam solidnego brzucha. Badania wykazały, że wiele z tych popularnych ruchów, które mają doprowadzić cię do wyciętej części środkowej brzucha w żadnym momencie, nie przynosi żadnych znaczących rezultatów i powoduje znaczne obciążenie innych części ciała, takich jak szyja, kręgosłup i dolna część pleców  ( musisz zacząć prawidłowo ćwiczyć ).

Zamiast tego zacznij  najpierw starać się jeść prawidłowo i redukować tkankę tłuszczową, spalając więcej kalorii niż konsumując.

Niektórzy wytrawni sportowcy posunęliby się nawet do stwierdzenia, że ​​abs powstają w kuchni, a nie na siłowni. Ja też o tym dużo piszę, że połączenie treningu z dietą daje świetne rezultaty. Następnie musisz zaangażować się w różnorodny trening, który jest skierowany na każdy z górnych i dolnych mięśni brzucha i działa z każdego możliwego kąta.

Ta grupa mięśni BRZUCHA zawiera wiele połączonych ze sobą mięśni, które biegną w górę i rozciągają się aż do tyłka, a wszystkie z nich powinny dostać kawałek treningu, jeśli chcesz uzyskać rodzaj rozerwanego brzucha, który widzisz na okładkach czasopism

Zapomnij o chrupkach i wypróbuj ten program ćwiczeń, które skutecznie atakują wszystkie mięśnie brzucha na leżąco i zwiększ utratę tkanki tłuszczowej i lepszą reakcję na budowanie mięśni niż jakiekolwiek tradycyjne ćwiczenia. Możesz robić je w prostych setach, odpoczywając 30 sekund między setami lub w obwodzie bez odpoczynku między ćwiczeniami.

Gotowa do budowanie środkowej części brzuszka?

1.Leżąc na macie opuszczaj na dól nogi na 3 razy.

2.Klasyczne nożyce na leżąco. Jeśli masz problem z plecami nie wykonuj tego ćwiczenia.

 

3.Leżąc na macie, stopy raz jedna raz druga dotykasz maty. 

Jak same widzicie trening jest prosty, ale bez odpowiedniej diety nie działa. Musisz mieć wszystko połączone ze sobą. Więc napisz do mnie i działaj już dziś.

m.klos@mataleo.eu 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk