Trening na brzuszek i pośladki – Video

trening na nogi i brzuch - siłownia, Gosia Klos

Trening na brzuszek i pośladki – Video. Czy wiesz, że zaczynając od ćwiczeń, które wstawiam na swojego bloga są wykonywane przez moje podopieczne? Do wstawienia video na mojego  bloga pozostało mi około 500 ćwiczeń, a ciągle nagrywam nowe treningi. Odwiedzaj moją stronę i bloga, a zobaczysz ile ćwiczeń można wykonać w domu i na siłowni.

Kliknij Tutaj.

W dzisiejszym artykule pokaże wam ćwiczenia na brzuszek i pośladki, które możesz połączyć w całość. Ważne żebyś zaczęła ćwiczyć. Zrób sobie rozgrzewkę 5 min. 20 pajacyków 4 serie, a następnie wykonaj ten zestaw ćwiczeń.

Odpowiednie odżywianie ma bardzo ważną role do odegrania w każdym treningu w domu czy na siłowni. I oto musisz zadbać w pierwszej kolejności. Możesz zgłośić się do mnie po plan treningowy i dietetyczny  kliknij tutaj .

„Uwielbiam ten trening, ponieważ te ćwiczenia są funkcjonalne”. Ćwiczenia te są niezbędne w codziennym życiu, ponieważ pomoże ci chodzić, biegać, siedzieć z właściwą postawą, a nawet zachować równowagę”.

1.Ćwicznie bardzo mocno wzmacnia całe ciało. Ramiona, brzuch i całe nogi.  Plecy musza być proste, a brzuch napięty. Zrób na początek 2 serie po 5 powtórzeń. Z czasem zwiększ ilość i czas wykonania.

2. Proste ćwiczenie, które możesz wykonać u siebie w domu, potrzebujesz tylko schodów. Przysiady z prostymi plecami to idealny rozwiązanie dla pośladków i brzucha. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

 

 

3.Ćwiczenie na stepie, ale możesz je zrobić też na skrzyni cy oponie. Bardzo ładnie pracuje to praktycznie całe ciało. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę.

 

4. Ćwiczenie z piłką 2 kg. Brodę trzymaj przy klatce piersiowej. Plecy proste. U góry wypuszczamy powietrze. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

 

Trening jest bardzo prosty, ale jak ktoś zaczyna to nawet i kopnięcie nogą jest ciężkie do zrobienia. Trzeba po prostu ruszyć tyłek. Ostano dałam post na temat wody z cytryną i jedna pani napisała, że pije ją codziennie przez rok czasu i przybrała na wadzę…pewnie jak ta pani tylko piła wodę z cytryną i jadła frytki i inne fast foody i nie ćwiczyła, to jasne, że przytyje!

Od samej wody nikt jeszcze nie schudł, ale to dobry początek aby zacząć coś robić ze sobą. Woda to podstawowy element w odchudzaniu, ale to tylko jeden element. Dodatkowy element to sport i odżywianie i tu u wszystkich zaczynają się schody. Duże marudzenie i tylko tyle.

Napisz do mnie po plan treningowo-dietetyczny 

Kliknij tutaj

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk