Metamorfoza w 2 miesiące Pracującej Mamy

metamorfoza w dwa miesiące

Metamorfoza w 2 miesiące Pracującej Mamy. Kiedy Aneta zgłaszała się do mnie aby jej pomóc schudnąć, wyglądała jak napuchnięta kiełbasa, która zaraz wybuchnie. Ciągłym stresie i brakiem snu, nie mogła sobie poradzić z nadmiernym tłuszczem. Na początku drogi z fitness, poprosiłam ją aby zrobiła sobie badania krwi, abym mogła ustalić jej dietę indywidualną, a potem 1 września zaczęłyśmy ćwiczyć 2 razy w tygodniu po 1 godzinie.

Ćwiczyłyśmy rano lub wieczorem. Aneta włączała Skype, ustawiała komputer tak abym ją całą widziała w ekranie. Daje czadu, wykonując moje polecenia treningowe przez 1 godzinę. Nie wychodząc z domu, może dostać ode mnie porządny wycisk. Bardzo ważnym elementem jest wykonanie danego ćwiczenia poprawnie aby nie zrobić sobie krzywdy.

Aneta prowadząc swój własny biznes, wychowując 2 dzieci i męża, nie ma czasu jeździć po klubach fitness. W jedną stronę do klubu zajmuje jej 30 min, w drugą stronę to samo, a jak jeszcze w korek wpadnie to zajmuje jej to więcej czasu, a tak to dojedzie do domu, przebierze się i ćwiczy i to pod okiem trenera. Pełna motywacja z mojej stromy.

Opcja treningu online jest praktycznie dla wszystkich osób. Jeśli pracujesz w terenie i musisz zostać w innym mieście w hotelu, a tam nie ma siłowni to włączasz skype i trenujesz ze mną, jeśli jesteś na wakacjach, włączasz skype i trenujesz ze mną, jeśli jesteś na wyjeżrdzie służbowym, to też możesz włączyć skype i trenować. Wszystko co musisz zrobić, to chcieć coś zrobić dla siebie.

Jeśli chciałabyś spróbować taki skype trening to możesz kliknąć tutaj i wykupić sobie taką 1 h. Umówimy się na dany dzień i godzinę odpowiednią dla ciebie. Dostosowuje się do moich podopiecznych, aczkolwiek prowadząc wiele kobiet i trenując z nimi, godziny mam już rezerwowane z tygodniowym wyprzedzeniem.

Metamorfozę w dwa miesiące można zrobić szybko, ale pózniej trzeba to wszystko utrzymać aby nie wrócił efekt jo-jo. My z Anetą oczywiście nie przerywamy współpracy tylko lecimy dalej aby na wiosnę i lato cieszyć się pięknym ciałem.

Ty też zacznij myśleć jak będziesz wyglądać na przyszły rok latem. Formy na lato nie robimy wiosną tylko zimą czy jesienią.

WIęc działaj już dziś i kliknij Tutaj. 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk