TRENING do Lata w 10 min - Gosia Klos


Kup Dietę i Trening

TRENING do Lata w 10 min – Gosia Klos. Dla każdego, kto chce być sprawny, nie jest to łatwe zadanie. Do lata zostały 3 miesiące. Potrzeba determinacji, siły woli, motywacji i odporności. Początek jest najtrudniejszą częścią życia i utrzymania zdrowego stylu życia, a po przekroczeniu tej przeszkody osiągnąłeś najważniejszą fazę. Do tego dodać DETOX i i będziesz lekka jak piórko. Przez około 2 lata  duża ilość sztucznej żywności i leków sprawia, że nasze organizmy tracą zdolność samodzielnego oczyszczania się z toksyn. Dlatego w tym procesie trzeba sobie pomóc, stosując odpowiednią dietę i przywracając biologiczną równowagę flory jelitowej.

Moja Podopieczna Sandra, z którą ćwiczę on-line wirtualnie i która już schudła 15 kg. Obecnie przeszła operację rekonstrukcji kolana, ale to nam nie przeszkodziło w dalszym procesie odchudzania. Treningi są bardziej podobne pod rehabilitacje tak aby nie przerwać całego procesu. 

Zacznij już dziś ze mną działać, samo się nic nie zrobi. Napisz tutaj.  Czas na Ciebie…razem schudniemy 20 kg w 3 miesiące. Wystarczy tylko napisać.

Majówka przed nami, a lato zbliża się wielkimi krokami. To ostatni dzwonek, by przygotować się do sezonu plażowego.  Masz jeszcze czas. Zacznij działać DZIŚ, a zdążysz przywitać lato w świetnej formie. Przygotowałam dla ciebie zestaw ćwiczeń na ramiona i pośladki. Jeśli nie wiesz jak wykonać ćwiczenia, napisz do mnie i trenuj z ekspertem. Na pewno mogę ci zagwarantować, że ze mną zdążysz z piękną figurą do lata. Co tydzień, od dziś aż do lata, wydłużaj o 10 minut czas przeznaczony na aktywność fizyczną. 10 minut to niewiele, różnica będzie niezauważalna z tygodnia na tydzień, ale twój organizm spożytkuje ten czas na większe spalanie kalorii. Wykorzystaj dodatkowe 5 minut na intensywne ćwiczenia takie jak przysiady, podrzuty, pompki, wykroki.

Trening personalny Online Skype pomoże Ci skuteczniej:

  • Pozbyć się zbędnych kilogramów i podwyższyć komfort życia.
  • Zdobyć wspaniałą kondycję i zmienić swoje samopoczucie.
  • Wyrzeźbić swoje ciało i podkreślić jego atuty.
  • Uwolnić się od bólu w plecach i powrócić do pełnej sprawności fizycznej.
  • Motywacja i kopniak w tyłek za darmo.

Napisz do mnie Kliknij Tutaj  – m.klos@mataleo.eu

Trenuj z rozsądkiem, a zdobędziesz swój cel. Ten trening jest dla osób początkujących, osób zapracowanych, nie mających czasu. Trening można zrobić w domu i na powietrzu.

 

Poprzedni
Następny
Wybierz walutę
USD Dolar amerykański
EUR Euro
%d bloggers like this: