TRENING do Lata w 10 min – Gosia Klos

Trenuj do lata 10 min dziennie - plank - Gosia Klos

TRENING do Lata w 10 min – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Dla każdego, kto chce być sprawny, nie jest to łatwe zadanie. Do lata zostały 3 miesiące. Potrzeba determinacji, siły woli, motywacji i odporności. Początek jest najtrudniejszą częścią życia i utrzymania zdrowego stylu życia, a po przekroczeniu tej przeszkody osiągnąłeś najważniejszą fazę. Do tego dodać DETOX i i będziesz lekka jak piórko. Przez około 2 lata  duża ilość sztucznej żywności i leków sprawia, że nasze organizmy tracą zdolność samodzielnego oczyszczania się z toksyn. Dlatego w tym procesie trzeba sobie pomóc, stosując odpowiednią dietę i przywracając biologiczną równowagę flory jelitowej.

 

Moja Podopieczna Sandra, z którą ćwiczę on-line wirtualnie i która już schudła 15 kg. Obecnie przeszła operację rekonstrukcji kolana, ale to nam nie przeszkodziło w dalszym procesie odchudzania. Treningi są bardziej podobne pod rehabilitacje tak aby nie przerwać całego procesu. 

Kolejne dziewczyny tracą kilogramy tylko programem treningowym on-line w domu bez restrykcyjnej diety. 

Zacznij już dziś ze mną działać, samo się nic nie zrobi. Napisz tutaj.  Czas na Ciebie…razem schudniemy 20 kg w 3 miesiące. Wystarczy tylko napisać. Tato zbliża się wielkimi krokami, ale formę nie robimy tylko na lato, ale na lata. Twoje zdrowie jest w twoich rekach i to ty decydujesz czy chcesz być zdrowa tu i teraz. 

To ostatni dzwonek, by przygotować się do sezonu plażowego.  Masz jeszcze czas. Zacznij działać DZIŚ, a zdążysz przywitać lato w świetnej formie. Przygotowałam dla ciebie zestaw ćwiczeń na ramiona i pośladki. Jeśli nie wiesz jak wykonać ćwiczenia, napisz do mnie i trenuj z ekspertem. Na pewno mogę ci zagwarantować, że ze mną zdążysz z piękną figurą do lata. Co tydzień, od dziś aż do lata, wydłużaj o 10 minut czas przeznaczony na aktywność fizyczną. 10 minut to niewiele, różnica będzie niezauważalna z tygodnia na tydzień, ale twój organizm spożytkuje ten czas na większe spalanie kalorii. Wykorzystaj dodatkowe 5 minut na intensywne ćwiczenia takie jak przysiady, podrzuty, pompki, wykroki.

Trening personalny Online Skype pomoże Ci skuteczniej:

  • Pozbyć się zbędnych kilogramów i podwyższyć komfort życia.
  • Zdobyć wspaniałą kondycję i zmienić swoje samopoczucie.
  • Wyrzeźbić swoje ciało i podkreślić jego atuty.
  • Uwolnić się od bólu w plecach i powrócić do pełnej sprawności fizycznej.
  • Motywacja i kopniak w tyłek za darmo.

Napisz do mnie Kliknij Tutaj  – m.klos@mataleo.eu

Trenuj z rozsądkiem, a zdobędziesz swój cel. Ten trening jest dla osób początkujących, osób zapracowanych, nie mających czasu. Trening można zrobić w domu i na powietrzu.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk