Jeść zdrowo i ćwiczyć regularnie – schudnij 5 kg

Promocja na trening Gosia Klos

Jeść zdrowo i ćwiczyć regularnie – schudnij 5 kg. Większość kobiet, którzy mają nadwagę, chce się jej pozbyć. To oczywiste.  W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest jeść zdrowo i ćwiczyć regularnie. Jesteśmy również narażeni na stres, który wraz z siedzącym trybem życia i innymi złymi nawykami przyczynia się do przybierania na wadze. Przyrost masy ciała następuje stopniowo, więc możesz nie zdawać sobie sprawy, ze za jakiś czas będzie za późno.

Większość ludzi jest zbyt zajęta, aby poświęcać więcej czasu na przygotowywanie domowych posiłków i ćwiczeń fizycznych, dlatego przygotowałam listę kilku wskazówek, które mogą przyspieszyć proces odchudzania, nie wymagając zbyt wiele czasu.

Zmniejsz spożycie alkoholu

Wielu ludzi lubi alkohol, ponieważ pomaga im się zrelaksować i zapomnieć o swoich problemach. Ale czy wiesz, że napoje alkoholowe są bogate w kalorie? Dlatego zbyt częste picie alkoholu prowadzi do ogromnego przyrostu masy ciała, szczególnie dlatego, że jest on również łączony z innymi napojami bezalkoholowymi i niezdrowymi przekąskami. Staraj się unikać alkoholu tak bardzo, jak możesz, a wyniki będą widoczne. Nie tylko stracisz nadmierną wagę, ale w ten sposób będziesz detoksykowała swoje ciało. Nie musisz rezygnować z picia na dobre, ale po prostu ograniczyć spożycie alkoholu. Np jedna lampka na tydzień.

Unikaj jedzenia po godzinie 21:00

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na uniknięcie dodatkowych kilogramów jest zaprzestanie jedzenia po godzinie 21:00 dlaczego? Spożywanie jedzenia po godzinie 21 jest udowodnione, że pomaga w uzyskaniu dodatkowych kilogramów, ponieważ zużyłaś już wystarczająco dużo kalorii w ciągu dnia. Jedzenie po 21.00 jest bardziej spowodowane stresem lub nudą, a nie głodem. Spożycie kalorii późno w nocy zwykle gromadzi się w postaci tłuszczu i powoduje przyrost wagi. Ale jeśli przestaniesz jeść po godzinie 21, na pewno stracisz na wadze.

Pij dużo wody

Wiemy już, że jest to bardzo ważna zasada, którą udowodniono. Nie tylko stracisz na wadze, ale także nawodnisz swoje ciało i poprawisz także stan skóry. Woda oczyści twoje ciało z toksyn, przyspieszy twój metabolizm i łatwo schudniesz. Co jeszcze ważniejsze, pomoże Ci odróżnić prawdziwy głód i głodu  nudy. Wystarczy wypić jedną szklankę wody, aby zdać sobie sprawę, że jesteś naprawdę głodna. Przez większość czasu nasze ciało nie może odróżnić odwodnienia od głodu. Woda pitna pomoże ci zmniejszyć apetyt. Jeśli chcesz osiągnąć lepsze rezultaty, pij 8 szklanek wody dziennie.

Spij wystarczająco długo

Musisz odpoczywać i spać przez co najmniej 8 godzin. Jeśli nie będziesz spać wystarczająco, twoje ciało zacznie reagować i będziesz odczuwać wielki stres. Ten stan będzie wpływał na hormony, które są powiązane z uczuciem głodu. Więc musisz mieć odpowiedni sen, aby utrzymać te hormony w równowadze i w ten sposób nie zwiększysz apetytu.

Trening interwałowy

Nie musisz codziennie chodzić na siłownię. Trzeba tylko odbyć krótkie treningi interwałowe takie jak ćwiczymy na treningach online skype.. Poprawi to twój metabolizm, który pomoże w procesie odchudzania. Przyspieszony metabolizm oznacza szybsze spalanie kalorii, co jest bezpośrednio związane ze zmniejszeniem masy ciała. Jeśli zdecydujesz się wypróbować program intensywnego treningu interwałowego w domu, twoje ciało będzie nadal tracić na wadze nawet po treningu, co jest dość niesamowite.

Podsumowując zapisz się na trening online skype ze mną za 50% zniżki, jeśli chcesz zadbać o siebie..

Napisz wiadomość do mnie na m.klos@mataleo.eu TRENING i działaj 

 

Pij kawę

Picie kawy nie odnosi się do latte o wysokiej kaloryczności z bitą śmietaną. Polecam prostą, czarną kawę. Kofeina w kawie pobudza wydzielanie kwasów tłuszczowych do krwiobiegu i zapewnia energię niezbędną do treningu przez dłuższy czas. Zmniejszy również Twój apetyt.

Jajko na śniadanie

Dodatkowe białko na początku dnia powstrzyma Cię przed niezdrowymi przekąskami w ciągu dnia. Jogurt też można również spożyć, aby zmniejszyć głód.

Zapisz co jesz

Możesz także schudnąć, spisując to, co zjadłaś w ciągu dnia. Eksperci twierdzą, że ci, którzy to robią, tracą większą na wadze niż ci, którzy tego nie robią.

Czekam na Twoją wiadomość!

Napisz wiadomość do mnie na m.klos@mataleo.eu TRENING i działaj 

 

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk