Trening Dla Zajętych KOBIET – Gosia Klos

Trening Dla Zajętych KOBIET – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Ten super krótki 5-minutowy TRENING jest idealny dla zajętych kobiet, które chcą ujędrnić pośladki . 5-minutowy trening   jest  wykonywany na macie bez dodatkowego sprzętu, dzięki czemu można wykonywać ten trening w dowolnym miejscu i czasie.

Co jest potrzebne: ciężarki i mata. 

Co zrobić: wykonać każdy ruch przez 40 sekund, a następnie odpocząć przez 10 sekund. Wykonaj wszystkie ruchy w kolejności. Poniżej znajdziesz zdjęcia pokazujące, jak prawidłowo wykonać każdy ruch. Korzystanie z właściwego formularza może pomóc w zapobieganiu urazom i zapewnić maksymalne wykorzystanie Twojego treningu. Trening najlepiej zrobić bardzo wcześnie rano zanim Twój mózg zorientuje się o co chodzi.

1.  Wznos nogi ugiętej do góry w klęku podpartym na przedramionach. Plecy i ramiona proste,  brzuch mocno napięty, lewa noga lekko uniesiona do góry. W czasie ćwiczeń i po wysiłku przyjmuj płyny w odpowiedniej ilości, aby zapobiec odwodnieniu. Pamiętaj o rozgrzewce 5 minutowej.

2.Klęk podparty i wymachy nogi ugiętej w bok. Plecy i ramiona proste,  brzuch mocno napięty, lewa noga lekko uniesiona do góry. Z wydechem odwodzimy lewą nogę w bok do wysokości bioder, tak aby noga i podłoże tworzyły kąt około 90 stopni. Wracamy do klęku podpartego, nie kładąc nogi na podłożu.

3.Unoszenie bioder w górę z utrzymaniem prostej nogi u góry. Pozostań w pozycji leżenia tyłem. Nogi w dalszym ciągu trzymaj ugięte w kolanach. Podnieś wyprostowaną nogę i skieruj piętę do sufitu. Trzymając cały czas nogę w górze, napnij pośladki i oderwij biodra od maty. Opuść biodra, ale nie opuszczaj nogi.

Odpocznij, przyciągając kolana do klatki piersiowej, i przejdź do kolejnego ćwiczenia Cardio przez 30 min. DLACZEGO?

Ćwiczenia CARDIO  WYKONAJCIE PO TYM TRENINGU lub treningu na siłowni.   Takie rozwiązanie preferuję z kilku powodów;

  1. Nie będziesz zmęczona przy wykonywaniu ćwiczeń siłowych, przy których trzeba być porządnie wypoczętym.
  2. Kolejnym powodem jest wypocenie się. Po 30 minutach ćwiczeń na bieżni czy stepperze ciało zaczyna się pocić i wraz z potem wydzielają się też sole z porów na naszym ciele, co sprawia, że ćwiczenia na utratę wagi stanowią wyzwanie.
  3. Spróbuj więc najpierw wykonać ćwiczenia, te które dzis napisałam, następnie cardio. Zalecam ćwiczenia cardio w pierwszej kolejności jedynie osobom, które są bardzo szczupłe i ich mięśnie są oziębione o poranku. Wówczas lepiej jest najpierw wykonać ćwiczenia cardio. Zazwyczaj ćwiczenia te rozgrzewają i stabilizują krążenie krwi w organizmie.

Zdjęcie mojej podopiecznej Madzi, mieszkającej w Anglii, mamy 2 małych dzieci nie poddaje się i nadal walczy. Brzuszek po ciąży zniknął, a pupa poszła do góry. Zastanawiasz się? Nie ma po co – DZIAŁAJ!

WIADOMOŚĆ – PYTANIA

Mam chory niemal cały organizm.. Cały czas mam anemię, poziom żelaza 36 mg %. Jem dużo owoców i warzyw tak jak zaleca się – wynik nie ulega poprawie. Mam tez osłabioną odporność. Nie ćwiczę. Parę razy w roku przeziębiam się i choruję wtedy nawet 2,5 miesiąca. Cały czas mam wysokie ciśnienie. Od wielu lat mam stale kłopoty z nadwagą. Czasami to ledwo chodzę. Proszę o kontakt i konsultacje online Skype. Ania

Kolejna Pani wysłała do mnie wiadomość i już umówiłyśmy się na konsultacje online Skype. A ty na co czekasz?

Zadzwoń do mnie i umów się na konsultację 😉

        00447825268743   –   Anglia

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk