Trening dla Leniwych na Pośladki – Video

Trening na pośladki - Gosia Klos

Trening dla Leniwych na Pośladki – Video.

Trening na pośladki świetny sposób na zwiększenie i ujędrnienie twojej pupy.  Dodaj go do swojej regularnej rutyny treningowej lub staw czoła 30-dniowemu wyzwaniu z tymi ćwiczeniami łupów.

Czy jesteś wystarczająco twarda, aby podjąć 30-dniowe wyzwanie pośladkowe? Ćwicz tyłki przez 30 dni, aby wzmocnić mięśnie nóg i pośladków! Wyzwanie treningowe  naprawdę sprawdzi twoją kondycję, a obszar pośladków i zapewni fantastyczny wynik końcowy, jeśli będziesz trzymać wyzwanie do końca i ukończyć wszystkie ćwiczenia w  30 dni!

Pamiętaj o rozgrzewce np; 20 pajaców 4 serie.

1.Wznosy bioder do góry.  Połóż się plecami na podłodze z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze. Podnieś biodra, aby twoje ciało tworzyło mostek i linię prostą od ramion do kolan. 20 powtórzeń 3 serie.

 

Wznosy pośladków dogóry

2.Wznosy nogi do góry w klęku podpartym. Przejdz  na czworakach, aby ręce były rozstawione na szerokość ramion, a kolana były prosto poniżej bioder. Podciągając brzuch i zginając kolano, podnieś jedną nogę do góry, aż zrówna się z ciałem, a stopa będzie równoległa do sufitu. Utrzymuj zgięcie pod kątem 90 stopni za pomocą ruchomej nogi. 15 powtórzeń 3 serie.

3.Przysaidy na pufie. Stań kilka stóp przed pudełkiem lub krzesłem, odwrócony od niego (krzesło z poduszką działa naprawdę dobrze). Połóż jedną stopę na pudełku lub krześle, sznuruj w dół. Powoli opuść ciało, aż uda nogi podporowej znajdą się równolegle do podłogi. Nie pozwól, aby kolano nogi podporowej przeszło przez stopę. Kiedy się opuścisz, staraj się utrzymywać tors w pozycji pionowej 15 powtórzeń 3 zestawy.

Przysiady na pufie

4. Przysiady z hantelkami. Stań sobie na szerokość bioder, a w ręku trzymaj hantelki. Zrób przysiad tak aby kolana nie wychodziły poza palce, a ramiona ugnij w trakcie przysiadu. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

Przysiady z hantelkami

Wykonuj te ćwiczenia 3 razy w tygodniu przez cały miesiąc, a pózniej je zmień na inny zestaw treningowy. Dodaj cardio po tych ćwiczeniacha np.30 min szybki spacer lub rower przez 1 godzinę. Jesłi masz problem z motywacją zgłoś się do mnie, a poćwiczymy razem.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk