Magiczne sposoby na Pupę i Brzuch – Porady

Posadki i porady - Gosia Klos

Magiczne sposoby na Pupę i Brzuch – Porady

Co by było, gdyby istniał magiczny sposób, aby sprawić, by tyłek wyglądał na duży i jędrny bez robienia jednego przysiadu? Cóż, to możliwe, ale nie na stałe.  Wystarczy wskoczyć w parę legginsów, które rzeźbią Twoje pośladki i natychmiast uzyskasz soczysty łup brzoskwiniowych emoji. a tak na poważnie. Marki dżinsów i leginsów przenoszą sprawy na wyższy poziom, strategicznie rozmieszczając szwy, kolory i materiały do podnoszenia we wszystkich właściwych obszarach.

Nigdy nie zapomnę, kiedy po raz pierwszy przymierzyłam parę legginsów. Moje pośladki wzrosły od zera do 100, naprawdę szybko. Tylko to nie jest na stałe. Wyobraź sobie, że jesteś na pierwszej randce i facet widzi cię w tych leginsach, ale co będzie pózniej? Pewnie facet zmyje się po obejrzeniu całej rzeczywistości.

Istnieje wiele odzieży wyszczuplających, tak jak i możesz sobie zrobić przecież operacje plastyczne czy liftingi twarzy bez jakiegokolwiek wysiłku, bez przysiadów i wykroków. Tylko czy te operacje będą trwały wiecznie? Czy twoje ciało będzie jędrne wiecznie? I oczywiście w grę wchodzi twoje zdrowie …czy mając cukrzycę typu 2 lub niedoczynność tarczycy zrobiła byś sobie operacje plastyczne na brzuch czy pośladki? No to by była czysta głupota.

Warto przemyśleć sobie co jest najważniejsze dla ciebie czy mieć duże pośladki czy być zdrowym? Ja mam to i to. A to już jest sukces, którego szukają wszyscy. Dzisiejsze czasy troszkę przewartościowały się. Ludzie bardziej dbają o siebie, ćwiczą i jedzą zdrowiej. Widzę to po dużej ilości treningów online w domu, które kobitki wykupują. Co dla mnie jest ważne jest to, że panie po 50- roku życia zaczynają ćwiczyć. I to nie dla dużych pośladków, a zdrowia.

Czy istnieje magiczny sposób na ujędrnienie pośladków czy płaskiego brzucha? NIE! Prowadzę panie od 20 lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z magicznymi sposobami i pewnie nie spotkam, ale dużo firm probuje w ten sposób zarobić pieniądze, a wy w to wchodzicie. Zróbcie sobie rachunek sumienia i napiszcie sobie na kartce ile kasy poszło wam na tabletki czy suplementy pieniędzy? Ile na witaminy czy sam alkohol. I zobaczycie, że dostaniecie szoku. To wam nie jest potrzebne. Potrzebny jest wam ruch dla zdrowia. Żadna Tabletka nie wytopi wam tłuszczu ani nie ujędrni wam pośladków.

Czy warto kupować pasy na brzuch czy getry wyszczuplające? Tak i stosować je podczas ćwiczeń, ale nie zastąpią je tylko jako wyszczuplający produkt. Trzeba wszystko łączyć ze sobą. ZDROWE JEDZENIE I ĆWICZENIA, A NA KOŃCU PASY CZY GERTY.

Tabletki. nie pomagają tylko szkodzą, mają skutki uboczne, koktajle nie pomagają tylko szkodzą, niszczą wątrobę i wrzody na żołądku. Ćwiczenia pomagają we wszystkim, nawet możesz dożyć 100 lat, ale czy jesteście tego świadomi? Ostatnio analizowałam sobie proces emerytury. Pracujesz przez 45 lat, a żyjesz na emeryturze 10 – 15 lat, bo jesteście już tak schorowani i starzy, że nie macie siły na życie. Ładują w was tabletki, rehabilitacja jest 2 razy w roku, a i jak jesteście chorzy. Już nie mówię o zwiedzaniu czy wycieczkach w tym wieku..

Przecież można temu zapobiec dbając o siebie, nawet jak zaczniesz po 60-dziesiątce. Pomyśl o tym proszę.

Współpracuj ze mną i nie zastanawiaj się kliknij tutaj i działaj nawet jak masz 60 lat zapraszam.

Metamorfoza - Odchudzanie - Brzuch - Mama - https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

CO OTRZYMUJESZ JAKO MÓJ KLIENT ?

Zacznę od podzielenia się z Tobą działaniem całego systemu.

1.Będziesz komunikować się ze mną  online za pośrednictwem treningów na kamerce, ja ułożę Twój program od podstaw, aby pasował do Twojego stylu życia, Twoich problemów zdrowotnych.

2.Oczywiście podzielisz się swoimi nadziejami, marzeniami, obawami i swoimi celami, a to pomoże mi stworzyć osobisty program, który będzie pasował do twojej osobowości i stylu życia.

3.Pamiętaj, że wszyscy mamy pułapki czy zachcianki. Z czasem poznam Ciebie lepiej niż Ty sama i pomoże Ci uniknąć tych wszystkich problemów.

4.W stałym kontakcie. Zobaczysz wszystkie wiadomości ode mnie wraz z przypisanym treningiem lub zajęciami na dany dzień. Postępuj zgodnie z instrukcjami.

5. Niezależnie od tego, czy planujesz wakacje, czy przyjęcie urodzinowe i nie masz pewności, co powinnaś zjeść, ani jak zaplanować / przygotować, zapewnię Ci ochronę. Pomogę Ci rozwiązać każdą trudną sytuację i utrzymać cię na miejscu! Robię to już od 20 lat.

6.Jeśli zaczniesz zwalniać lub pomijać treningi, zgadnij, kto zostanie powiadomiony?  Wiem, że te rzeczy są trudne, więc nie ma winy – po prostu uczciwość i empatia wraz z dyskusją na temat tego, jak możesz się ponownie zaangażować.

Wiem, że twoje życie jest bardzo zajęte i że nie jesteś tak zdrowa, jak byś chciała, ale znajdę dla ciebie czas aby z tobą poćwiczyć.

Nie musisz opracowywać idealnego planu, ja zrobie to za ciebie. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które są spersonalizowane.

Zamiast przytłaczać się wszystkimi wyborami, które należy podjąć, po prostu postępują zgodnie z ustalonym dla ciebie planem.

Zamiast wściekać się na siebie z powodu braku wystarczającej siły woli, mam plan, który nie wymaga siły woli, aby pozostać na dobrej drodze.

Niezależnie od tego, czy masz wiele kilogramów do stracenia, czy trenujesz aby ujędrnić pośladki czy tylko dla zdrowia, mogę stworzyć plan, który będzie dostosowany do twojego życia, twojego ciała i twojego harmonogram czy Twojego wieku.

Kliknij Tutaj po taki plan i zaczynamy!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk