Trening dla Leniwych na Nogi – Video

nogi i łydki, trening dla leniwych

Trening dla Leniwych na Nogi – Video. Większość kobiet jest niezadowolona z wielkości ze swojego ciała ud wew, łydek czy pośladków. Niektóre kobiety są skłonne podjąć ekstremalne środki, takie jak operacja redukcji brzucha, ale nawet o tym nie myślą jakie mogą być konsekwencje! Istnieje wiele skutecznych programów treningowych i diet odchudzających na każdą partię ciała. Jeśli masz duże, tłuste lub po prostu nieproporcjonalnie ciało, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Kliknij tutaj po współpracę.

Dziś zajmiemy się mięśniami łydek i jeśli chcesz wyszczuplić te mięśnie, musisz wykonywać różne rodzaje ćwiczeń, które mają na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym tworzeniu długich, szczupłych mięśni. Musisz także zmienić dietę.

Powinnaś jeść tylko niskotłuszczowe i niskokaloryczne potrawy. Jedz więcej warzyw, owoców, fasoli, orzechów, chudych białek i produktów pełnoziarnistych. Unikaj przetworzonych, smażonych, tłustych i słodkich potraw, takich jak pizza, frytki i ciastka. Zacznij dzień od śniadania. W ciągu dnia zjedz małe posiłki lub przekąski co trzy do czterech godzin i przestać jeść, gdy czujesz się usatysfakcjonowany! Kiedy jesz częściej, pomaga to zmniejszyć spożycie kalorii. Pij więcej wody.

Jeśli chodzi o programy treningowe, należy unikać treningów cardio, a wybrać siłowy trening. Stworzą większe, bardziej masywne mięśnie. Wykonuj ćwiczenia sercowo-naczyniowe, które kładą nacisk na twoje łydki. Możesz wybrać skakanie, wspinanie się po schodach, jazdę na rowerze lub bieganie pod górę. Zdecydowanie powinnaś dodać bieganie do swojej sportowej rutyny. Bieganie pomaga zmniejszyć rozmiar mięśni łydek, a także spala kalorie i pomaga zmniejszyć ogólną tkankę tłuszczową.

Przygotowałam kilka skutecznych ćwiczeń, które pomogą Ci zredukować tłuszcz na całym ciele i łydkach. Ten program treningowy nie zajmuje dużo czasu i można go wykonać w domu. Ćwicz trzy dni w tygodniu, upewniając się, że masz dni odpoczynku między dniami treningu.  Podczas wykonywania ćwiczeń nie zapomnij pić więcej wody. Powodzenia!

1.Przeskoki na stepie. Jedno z moich ulubionych ćwiczeń. Możesz zacząć od niższej pozycji stepu na niższej platformie. Przeskakuj z lewej na prawą przez 2 minuty 4 serie.

2.Wyskoki do tyłu z Katebell. Tutaj zaangażowane jest całe ciało łydki, ramiona czy pośladki. Zrób 2 minuty po 4 serie.

 

Już przy kolejnym, nowym treningu pokaże inny zestaw treningowy. No i mam dla ciebie fajną niespodziankę i juz będziesz mogła w październiku wejść na swoją platformę na której będziesz mogła mieć dostęp do nowych artykułów, do nowych ćwiczeń i konsultacji online ze mną i wiele, wiele innych rzeczy i to za jedyne 20 zł miesięcznie.

Takich cen nie będzie nigdzie w Polsce i NA CAŁYM ŚWIECIE. Oczywiście na początek zrobimy promocje…Obserwuj mojego bloga i facebooka. 

Trenuj z najlepszymi.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk