Trening całego Ciała w 15-minut dla leniwych Kobiet

trening dla leniwych kobiet

Trening całego Ciała w 15-minut dla leniwych Kobiet. Gdy lato zaczyna zbliżać się wielkimi krokami i zaczynamy wymieniać wełniane swetry i luźne ubrania robocze na letnie sukienki i podkoszulki, zaczynamy zdawać sobie sprawę z konsekwencji tych wszystkich nocy spędzonych w naszych pokojach, bawiąc się Netflixem i chipsami ziemniaczanymi po stresującym dniu. Za chwilkę będziemy szaleć za wyszczupleniem i dopasowaniem ciuchów do swojego ciała.

Nie martw się – nie musisz całkowicie rezygnować ze swoich filmów w serwisie Netflix. W rzeczywistości wymyśliłam  15-minutowy trening całego ciała, który możesz ukończyć podczas oglądania telewizji – bez potrzeby członkostwa na siłowni ani specjalnego sprzętu. W rzeczywistości nie musisz nawet schodzić z podłogi.

1.Plank na dłoniach

Fantastyczne ćwiczenie aby zrobić je w domu przed telewizorem 20 powtórzeń x 5 seri.

2.Naprzemienne skoki.

Ważnym elementem jest abyś kolana ciągnęła do klatki piersiowej i wykonała je po 1 minucie 4 razy. To ci da rozgrzewkę i cardio jednoczenie.

3.Ramiona ćwicząc na leżąco.

Tutaj to ćwiczenie możesz zrobić leżąc na podłodze przed telewizorem lub jak jest ciepło to w parku. 20 powtórzeń 5 serii.

Trening całego Ciała w 15-minut dla leniwych Kobiet. Ćwiczenia to tylko 15 minut Twojego czasu. Wstań rano przed pracą, napij się ciepłej wody z cytryną i wykonaj te 3 proste ćwiczenia. Nic cię ni kosztują, tylko twoją motywacje i czas, który i tak spędzasz czasami bez sensu. Nawet zrób sobie podczas jakiegoś serialu, wieczorem zamiast jest coś kalorycznego.

Ja wiem, że okres zimowy to leżenie na kanapie, bo ciemno, bo zimno, ale możesz zrobić treningi w domu ze mną 40 min 3 razy w tygodniu. I już pracujesz nad swoim ciałem i gubisz kilogramy, nawet sobie tego nie wyobrażasz jak szybko je zgubisz. Wystarczy napisać do mnie tutaj na www.mataleo.eu/kontakt.

Od 10.12 zrobię świąteczną promocję i tylko będzie trwała tydzień czasu. Kup dla swojej rodziny lub przyjaciół zdrowie na przyszły rok tym bardziej, że będzie promocja i to duża! Warto skorzystać i zaoszczędzić!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk