Trening – 5 minut na Twoje UDA

WYSZCZUPL WEWNĘTRZNĄ CZEŚĆ SWOICH UD  ZA POMOCĄ 5 MINUTOWEGO TRENINGU

Zapomnij o przykrywaniu i o tuszowaniu Twoich UD! Poczuj się dumna pokazując swoje uda po wykonywaniu tych ćwiczeń. Te ćwiczenia łącza trening cardio z rozciąganiem. Gwarantuje, że po tym 5 minutowym treningu twoje uda będą cie palić.

PODSKOKI Z KRZYŻOWANIEM NÓG

Zacznij w pozycji wyjściowej stojąc z pietami rozstawionymi nieco szerzej niż szerokość barko. Zrób przysiad w dól, a następnie wyskocz w gore krzyżując nogi na ziemi, a później wróć do pozycji wyjściowej, powtarzaj przez 30 sekund.

WYKROKI W BOK

Stan ze stopami złączonymi, weź szeroki krok w prawo, kucnij na lewej piecie z z prawa noga wyprostowaną. Następnie przeskocz na prawa nogę i ukucnij na prawej nodze, powtórz przez 30 sekund.

SKRZYŻOWANE PODSKOKI

Jest to odmiana tradycyjnych pajacyków. Skocz z ramionami rozszerzonymi a następnie skrzyżuj nogi. Powtórz przez 30 sekund.

PRZYSIADY Z CIĘŻAREM NAD GŁOWA

Chwyć w dłonie hantle. To ćwiczenie jest wielo – zadaniowe angażuje nie tylko wewnętrzna cześć ud, ale tez pośladki i triceps. Stan na szerokość stop palcami na zewnątrz. Trzymaj hantle oburącz nad głową. Kiedy kucniesz ugnij ramiona i opuszczaj hantle za głową. Następnie wyprostuj wyprostuj nogi i ramiona, wyciskając u góry. Powtarzaj to ćwiczenie przez 30 sekund, a jeśli stanie się ono zbyt trudne odłóż hantle na ziemie i rób bez nich.

PRZYSIADY Z KROKIEM W BOK

Stań ze stopami złączonymi. Razem z twoja prawa stopa daj krok w prawo i kucnij. Podczas wyprostowania wróć swoja prawa noga do pozycji wyjściowej. Powtórz to samo z lewa noga i tak na przemian. Zrób najwięcej jak to możliwe w ciągu 30 sekund.

NOŻYCE

Połóż się na plecach, nogi unieś w powietrzu . Skrzyżuj nogi najpierw lewa nad prawa, a następnie prawa nad lewa. Wykonuj to przez minute.

MOSTEK ZE ZŁĄCZONYMI KOLANAMI

Połóż się na plecy z kolanami ugiętymi i stopami na podłodze. Ramiona umieść po bokach. Umieść poduszkę pomiędzy kolanami i ściskaj ją bardzo mocno. Powoli podnoś biodra do góry, a następnie opuść je, wykonaj to ćwiczenie przez minute. Następnie opuść całkowicie biodra na ziemie, rozchyl kolana szeroko, w ten sposób będziesz się rozciągać.

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk