METAMORFOZA, która odmieniła Jej całe życie – Gosia Klos

Metamorfoza 7 lat

METAMORFOZA, która odmieniła Jej całe życie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Wyznacznikiem kobiety jest jej ciało, ponieważ kobieta stereotypowo utożsamiana jest z naturą, dlatego też jej ciało stanowiło i stanowi nadal obiekt przez który jest ona postrzegana. Ciało kobiece nadal jednak jest poddane większej presji piękna niż ciało męskie. Zmysłowość ciała natomiast odnosi się do sposobu przyjmowania zarówno przyjemności, jak i bólu. Reżimy zaś stanowią wszelkie działania, poprzez które człowiek dyscyplinuje swoje ciało.

Tak też było z Nicol, która swoją niesamowitą podróż zaczęła 7 lat temu. Stoczyła kilka lat walki z anoreksją, a ostatnie 2.5 lata na leczenie szpitalne i intensywnej terapii.  Stając na scenie w kategorii Bikini Fitness, udowodniła sobie i innym, którzy w nią nie wierzyli, ze można zrobić wszystko ze swoim ciałem jeśli się chce.  Ja to powtarzam zawsze, że do wszystkiego potrzeby jest czas, a czasami dużo czasu. Dla osób, które ważą 150 kg i dla osób, które ważą 30 kg jest to ogromna walka z samym sobą.

Wiem to z mojego doświadczenia, kiedy straciłam mojego 19 – letniego synaodchudzanie gosia klos home Fabiana 3 miesiące przed zawodami.  Moja metamorfoza trwała 18 miesięcy, ale największą zmianę przeszłam po śmierci mojego syna. Nie zależało mi na wygranej, tylko na tym, aby udowodnić sobie i innym, że wszystko siedzi w naszych głowach i to jak jesteśmy silni psychicznie, zależy nasz wygląd. Ja do dnia dzisiejszego dnia walczę ze sobą, ale Ta podróż nauczyła mnie cierpliwości i większej miłości  do ludzi.

Skoro czytasz ten artykuł, przypuszczalnie przechodzisz właśnie kryzys. Zawodowy albo osobisty. Powiedz — czy chcesz trwale zmienić swoją sytuację i poprawić samopoczucie? Chcesz znowu mieć cel, poczuć sens i odzyskać radość życia? Bardzo dobrze! Potrzeba zmiany to pierwszy krok do sukcesu. Trzeba zmienić sposób myślenia, skierować się w stronę własnych marzeń i przestać w końcu realizować cudze cele…

Jeśli chciałabyś przejść metamorfozę napisz do mnie m.klos@btinternet.com


GOSIA KLOS TWÓJ TRENER I DIETETYK


DZIAŁAJ !!!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk