Brzuch – Prosta Technika w 5 minut – Poznaj Sekret

Brzuszek dla leniwych

Czasami mam wrażenie, że kiedy chcemy iść na skróty z odchudzaniem, to trzeba bardziej zagłębić się w temat, bo wiem, że szybko można się natknąć na coś złego. I nie chodzi tu o odchudzanie, brzuch czy uda, tylko całe życie.

My ludzie chcemy iść na skróty i zrobić to szybko, ale co na to Twój organizm? Co na to Twoje narządy, a trzustkę mamy tylko jedną. Jest bardzo dużo na rynku suplementów, batonów i innych badziew. Jeśli chcesz schudnąć, to musisz pamiętać, że to jest ujemny bilans kaloryczny, a nie wspomagacze.

Bez ruchu i mniejszej ilości jedzenia, nic nie pomoże.O tym piszę od wielu, wielu lat na moim blogu i to działa.Wiele pań odchudzałam zdrowo i na stałe. Oczywiście przez nasze życie przebiegają różne sprawy, problemy czy pozytywne wibracje. Życie weryfikuje stany emocjonalne, na które nie mamy wpływu.

Porażka jest niezbędną częścią sukcesu, a przez całe Twoje życie będzie wiele takich porażek i sukcesów. Każdego dnia wszyscy stajemy w obliczu własnych bitew, a kobiece bitwy to jest piękno i uroda, która z biegiem czasu przeminie.

Mając 50 lat wiem, że starości nie oszukamy, ale możemy stać się zdrowi i pełni energii, dla tego dziś i w inne kolejne dni i miesiące będę dzielić się z Tobą poradami i ćwiczeniami, które możesz wykonać w domu lub w ogrodzie.

Dziś prosta technika, którą możesz wykonać w 5 minut u siebie w domu. Bez napinki czy stresu, napij się szklankę letniej wody, rozwiń matę i poświęć 5-20 minut dla siebie.

Zaczynamy technikę, którą możesz wykonać w 5 minut.

1.Ćwiczenie na brzuch. Można zrobić to ćwiczenie bez żadnego sprzętu, ale ważne jest aby broda była dociśnięta do klatki piersiowej. Zrób 3 serie po 10-15 powtórzeń.

2.Rewelacyjne ćwiczenie na brzuch w siądzie. Przy zgięciu nóg pamiętaj aby nie ciągnąć głowy do przodu Zrób 3 serie po 10-15 powtórzeń.

3.Ćwiczenei podobne do pierwszego, ale trzeba dodać jeszcze wymachy nóg naprzemiennie.Zrób 3 serie po 10-15 powtórzeń.

Mam nadzieje, że spróbujesz wykonać te ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu. Dodając do tego cardio 20 minut twoje ciało podziękuje za ten sposób odchudzania. Udostępnij dalej ten artykuł.Dziękuję 😉 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk