Trener personalny – Rola trenera

Trener personalny

Trener personalny – Rola trenera powinien dokładnie poznać rozkład Twojego dnia, sposób odżywiania, doświadczenie w prowadzeniu aktywności fizycznej, przebyte kontuzje i problemy zdrowotne. Powinien wiedzieć jakie masz cele treningowe i dokładnie omówić z Tobą drogę ich realizacji. Rolą trenera nie jest jedynie zaplanowanie twoich treningów, ale również prawidłowa ich realizacja. Trener ma nauczyć Cię prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń. Nie pozwól, by było inaczej.

MetamorfoazaTrener personalny – Rola trenera. Doświadczenie praktyczne nabywane w miarę działalności, referencje, cechy personalne, cennik usług, bogata i szeroka wiedza to z reguły główne wyznaczniki decydujące o wyborze trenera. Dobrego trenera wyróżnia fachowość, doświadczenie, charyzma, ciągłe edukowanie, dobra organizacja pracy, brak kumoterstwa, wysoka kultura osobista, punktualność, autorytet we własnym fachu, serdeczność i przyjacielskość, a także brak nałogów.Trener personalny to osoba, która potrafi wykonywać program treningowy i dietetyczny, dostosowany do potrzeb indywidualnych klientów. Powinna posiadać wnikliwą wiedzę na temat pracy z każdym klientem, zarówno tym zdrowym, jak i posiadającym różne schorzenia.

Jesteśmy utytułowanymi zawodnikami w sportach. Również sędzią w federacji NAC-UK. Nasze wieloletnie doświadczenie podparte jest wieloletnim sukcesem w odchudzaniu kobiet, przygotowaniem do zawodów. Posiadamy wiedzę specjalistyczną z zakresu: treningów sportowych, kształtowania sylwetki, dietetyce, prowadzeniu szkoleń.

Nasza oferta to ;

  • – Treningi w domu u klienta jak i na siłowni
  • – Treningi redukujący tkankę tłuszczową
  • – Trening modelujący sylwetkę
  • – Poradnictwo dietetyczne
  • – Treningi dla seniorów
  • – Układanie jadłospisu na pozbycie się zbędnych kilogramów
  • – Dobór i omówienie suplementacji
  • – Przygotowanie do zawodów
  • – Konsultacje dietetyczno-treningowe
  • – Konsultacje on-line Skype

Jeszcze czytasz? Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Samo się nie zrobi. Jeśli więc marzysz o figurze, jędrnym ciele, zgrabnych pośladkach i płaskim brzuchu.Podejmij decyzję i umów się ze mną już dziś ! Zadzwoń lub napisz i umów się ze mną na Twoją pierwszą konsultację .

07825 268 743

m.klos@btinternet.com

Ja nigdy nie obiecuje, że będzie łatwo, ja zawsze obiecam, że będzie WARTO

Do zobaczenia…

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Damian Lisiński

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk