Szok! Ona to zrobiła!!

Joanna-3-tygodnie-Metamorfozy-Gosi-Klos-mataleo

Szok! Ona to zrobiła!!

Wiara-Walka-Wygrana!!! Moja kolejna podopieczna Joanna, ktòra zaczęła ze mną metamorfozę trzy tygodnie temu! Na początek Wystarczy odrobina wysiłku i zmiana kiepskich nawyków, żeby wydobyć skrywane piękno. Joasia zadzwoniła do mnie i poprosiła o pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów. Jadąc do niej ponad dwie godziny do Londynu, myślałam jaka jest osobą, czy odchudzała sie kiedy kolwiek i czy wykonywała jakis trening. Z doswiadczenia wiem, że kiedy spotykam sie z róznymi Paniami, na konsultacji zawsze opowiadaja mi niesamowite historie, jaką to one nie stosowały cudowne diety, głodówki i jakie to treningi nie trenowały oglądając na  YouTube. I co się okazało?? Wszystkie te Panie trafiają do mnie, bo dieta nie zadziałała tak jak chciały, bo bolą ją kolana po treningu z DVD czy YouTube. TO NIE TAK MOJE DROGIE PANIE!!  Nasz organizm nie lubi szybkich rezultatów, tygodniowych głodówek. Głodzony organizm zaczyna zużywać własne białko – szczególnie szybko, kiedy zapas tkanki tłuszczowej jest nieduży. Ponadto przy braku węglowodanów tłuszcze są spalane nieprawidłowo. Powstaje wtedy duża ilość związków ketonowych, które powodują zakwaszanie organizmu i zaburzenia funkcjonowania układu nerwowego. Głodówka trwająca dłużej niż jeden tydzień prowadzi często do obniżenia nastroju, złego samopoczucia, zawrotów głowy, a nawet zasłabnięć. Jeśli drastycznie ograniczymy ilość dostarczanej energii, organizm zaczyna oszczędzać. Przechodzi w stan uśpienia, spowalniając swój metabolizm.  A to chyba nie o to chodzi!! Trening tak jak najbardziej, tylko ten dla początkujących,a nie bieg na 10kg w pierwszym tygodniu odchudzania.

Zapraszam do wspòłpracy Panie, które chcą pozbyć sie zbędnych kilogramòw bez jakich kolwiek głodówek ORAZ  treningiem dla poczatkujących i mega wiedzą. Kliknij w link i zarejestruj się  www.gosiaklos.pl

Odchudziłam ponad 200 dziewczyn i pań. Jeżdżę po całej Anglii przekazując wiedzę i umiejętności wszystkim, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

 

Jeśli chcesz spotkać sie osobiście zadzwoń do mnie 07825268743 Umówimy się na konsultacje dietetyczno-treningową 😉

Zapraszam serdecznie

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk