Trener Personalny online – Gosia Klos

Treningi online w domu - Gosia Klos

Trener Personalny online – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Chcesz schudnąć kilka kilogramów…Musisz się ruszyć…Czas rozpocząć program ćwiczeń…Dobrze byłoby pójść na siłownię…Ale nie masz zbyt dużo czasu…

Wtedy oczywiście przychodzi Ci do głowy, że możesz ćwiczyć na własną rękę, w domu…Z czasem zdajesz sobie sprawę, że potrzeba potężnego samozaparcia do działania, a to jest trudne, bo to jakby samotna podróż…Następnie zaczynasz szukać partnerów do ćwiczeń wśród znajomych i członków rodziny…Ale macie różne nastawienia w zakresie wykonywanych ćwiczeń…Więc wracasz do punktu wyjścia, że trzeba się ruszać aby schudnąć …

Znasz to, prawda?Jest rozwiązanie dla takich osób.

Jakie?

Zatrudniając Trenera Personalnego czyli mnie, który będzie z tobą pracował online – wirtualnie na Skype mój ID magii121.

Podoba ci się pomysł trenera personalnego online? Mogę  ci odpowiednią motywację i właściwy kierunek, porozmawiać i zmotywować.

Trener personalny projektuje (układa) program ćwiczeń i plany posiłków, które dostosowane do twojego typu budowy ciała i jego potrzeb. Monitoruje działania, śledzi efekty, motywuje do pracy i wyciąga pomocną dłoń, jeśli zbaczasz z właściwego toru.

Nie wierzę, że Trener personalny online, może mi pomóc

Takich niedowiarków jest wielu. I pewnie zawsze będą 🙂 Ale wiesz co? Zajmuję się tym od wielu lat i część moich kochanych klientek, które przeszły niesamowitą metamorfozę, to osoby z którymi pracowałam on line (telefonicznie lub poprzez skype ).

I wierz lub nie, jestem trenerem online i jest naprawdę skutecznym rozwiązaniem. Trenuje z paniami już od 20 lat. Doświadczenie mam ogromne i pomogłam już wielu kobietom w każdym wieku z różnymi problemami zdrowotnymi Niedoczynność tarczycy, cukrzyca czy otyłość.

Wiem, że wiele dziewczyn nie ma możliwości spotkać się ze mną osobiście, a ja jestem pewna, że trener personalny jest im potrzebny, aby rozpocząć program ćwiczeń. Jestem pewna, że jeśli chcesz naprawdę szybko osiągnąć zamierzony rezultat i mieć przy tym zdrowe ciało, Jestem pewna, że pisząc do mnie o pomoc, może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

metamorfoza, https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Nazywam się https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Jestem Trenerem Personalnym i Dietetykiem oraz przygotowuję dziewczyny do zawodów Fitness Bikini.

Wiem o czym mówię, ponieważ sama miałam bardzo trudny okres w moim życiu i pamiętam doskonale, jak ważne jest w takich chwilach wsparcie, pomoc a nawet czasami „kopnięcię” w … wiesz co 🙂

Jeśli nie możesz do mnie dojechać a w twoim rejonie nie ma osób podobnych do mnie, skorzystaj z oferty, którą dla ciebie przygotowałam. Kliknij TUTAJ po więcej szczegółów.

Jedna z moich podopiecznych online, która zgubiła 22 kg. Jest mamą 3 dzieci i dała radę zadbać o siebie bez wymówek 

Karina2

Napisz do mnie lub zadzwoń, aby umówić się na konsultacje online-Skype

 NAPISZ DO MNIE TO USTALIMY PLAN DZIAŁANIA I ZACZYNAMY.  CZEKAM NA CIEBIE! 

m.klos@mataleo.eu  Kliknij tutaj!

Pozdrawiam serdecznie 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk