Trener Personalny online - Gosia Klos - Mataleo


Kup Dietę i Trening

Trener Personalny online – Gosia Klos.

Chcesz schudnąć kilka kilogramów…Musisz się ruszyć…Czas rozpocząć program ćwiczeń…Dobrze byłoby pójść na siłownię…Ale nie masz zbyt dużo czasu…

Wtedy oczywiście przychodzi Ci do głowy, że możesz ćwiczyć na własną rękę, w domu…Z czasem zdajesz sobie sprawę, że potrzeba potężnego samozaparcia do działania, a to jest trudne, bo to jakby samotna podróż…Następnie zaczynasz szukać partnerów do ćwiczeń wśród znajomych i członków rodziny…Ale macie różne nastawienia w zakresie wykonywanych ćwiczeń…Więc wracasz do punktu wyjścia, że trzeba się ruszać aby schudnąć …

Znasz to, prawda?Jest rozwiązanie dla takich osób.

Jakie?

Zatrudniając Trenera Personalnego czyli mnie, który będzie z tobą pracował online – wirtualnie na Skype mój ID magii121.

Podoba ci się pomysł trenera personalnego online? Mogę  ci odpowiednią motywację i właściwy kierunek, porozmawiać i zmotywować.

Trener personalny projektuje (układa) program ćwiczeń i plany posiłków, które dostosowane do twojego typu budowy ciała i jego potrzeb. Monitoruje działania, śledzi efekty, motywuje do pracy i wyciąga pomocną dłoń, jeśli zbaczasz z właściwego toru.

Nie wierzę, że Trener personalny online, może mi pomóc

Takich niedowiarków jest wielu. I pewnie zawsze będą 🙂 Ale wiesz co? Zajmuję się tym od wielu lat i część moich kochanych klientek, które przeszły niesamowitą metamorfozę, to osoby z którymi pracowałam on line (telefonicznie lub poprzez skype ).

I wierz lub nie, jestem trenerem online i jest naprawdę skutecznym rozwiązaniem. Trenuje z paniami już od 20 lat. Doświadczenie mam ogromne i pomogłam już wielu kobietom w każdym wieku z różnymi problemami zdrowotnymi Niedoczynność tarczycy, cukrzyca czy otyłość.

Wiem, że wiele dziewczyn nie ma możliwości spotkać się ze mną osobiście, a ja jestem pewna, że trener personalny jest im potrzebny, aby rozpocząć program ćwiczeń. Jestem pewna, że jeśli chcesz naprawdę szybko osiągnąć zamierzony rezultat i mieć przy tym zdrowe ciało, Jestem pewna, że pisząc do mnie o pomoc, może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

metamorfoza, Gosia Klos

Nazywam się Gosia Klos. Jestem Trenerem Personalnym i Dietetykiem oraz przygotowuję dziewczyny do zawodów Fitness Bikini.

Wiem o czym mówię, ponieważ sama miałam bardzo trudny okres w moim życiu i pamiętam doskonale, jak ważne jest w takich chwilach wsparcie, pomoc a nawet czasami “kopnięcię” w … wiesz co 🙂

Jeśli nie możesz do mnie dojechać a w twoim rejonie nie ma osób podobnych do mnie, skorzystaj z oferty, którą dla ciebie przygotowałam. Kliknij TUTAJ po więcej szczegółów.

Jedna z moich podopiecznych online, która zgubiła 22 kg. Jest mamą 3 dzieci i dała radę zadbać o siebie bez wymówek 

Karina2

Napisz do mnie lub zadzwoń, aby umówić się na konsultacje online-Skype

 NAPISZ DO MNIE TO USTALIMY PLAN DZIAŁANIA I ZACZYNAMY.  CZEKAM NA CIEBIE! 

[email protected]  Kliknij tutaj!

Pozdrawiam serdecznie 

Gosia Klos

 

 

 

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: