To przerażające zdjęcie spowoduje Utratę Wagi

body

To przerażające zdjęcie spowoduje Utratę Wagi. Wszyscy wiemy, że otyłość nie pasuje do okrutnych standardów urody. Jednak dzisiaj otyłość jest nie tylko problemem estetycznym, ale może również poważnie zagrażać zdrowiu.

Na tych zdjęciach można zobaczyć dwie różne kobiety w tym samym wieku i tej samej wysokości, zarejestrowane za pomocą skanera termograficznego. Jedna z nich  ma nadwagę 113 kg i nie ćwiczy, a druga jest dobrze zbudowana 54 kg i trenuje 4 razy w tygodniu. Pani z nadwagą tyła 2 lata, a druga schudła przez okres 2 lat.

Pierwsza dama waży 54 kg, a druga 113 kg. Niestety, ważne narządy w pierwszej kobiecie, tj. Jej serce i płuca, są zbyt skompresowane i nie mogą prawidłowo funkcjonować. Czyli za jakiś moment zawał serca lub jeszcze inna choroba sie przytrafi!

Niech to zdjęcie zawsze przychodzi ci do głowy za każdym razem, kiedy zbliżasz się do lodówki lub sięgniesz po ciasteczko!

Wiele z was tłumaczy sobie, że ma nadwagę, bo to genetyczne jest i już nic nie da się z tym zrobić! Bzura…u mnie każda tkanka tłuszczowa jest do zbicia czy jesteś chora czy nie. Tylko u jednych jest to proces szybszy, a u innych wolniejszy. Jest taka zasada, jeśli tyłaś 20 kg w 2 lata, tyle potrzebujesz czasu aby schudnąć! Nie mnie nie więcej!

Tak jaest i tutaj cuda nie pomogą! Trening jest bardzo ważny w utracie wagi, ale tylko indywidualnie dobrany!

Kliknij Tutaj po taki trening

I trenuj ze specjalistką!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk