Ciężka prawda na temat utraty tkanki tłuszczowej

Ciężka prawda na temat utraty tkanki tłuszczowej. Jeśli wpiszesz hasło w googole „utrata tłuszczu”, uzyskasz ponad 7 milionów wyników wyszukiwania. Smutną prawdą jest to, że większość z nich próbuje sprzedać ci jakiś tani produkt lub dietę, w zasadzie sprzedaje ci pomysł, że utrata tłuszczu jest bardzo łatwa tylko wtedy, gdy używasz ich „magicznej pigułki”.

Następnie wyjaśniają, jak świetnie wyglądasz, że Twój ABS stanie się widoczny w ciągu 4 tygodni „wykonując to proste ćwiczenie” lub że dodasz ogromne ilości masy mięśniowej w mniej niż miesiąc .

Ludzie zwykle nie chcą słyszeć o szczerej prawdzie. Niestety, ale ta prawda uniemożliwi ci marnowanie tylu lat twojego życia, lub w tym przypadku wydawania wielu pieniędzy na produkty lub diety, które nie działają i nigdy nie będą, a które mogą ostatecznie zaszkodzić twojemu metabolizmowi i zdrowiu.

Mam 44 lat i całe życie jestem związana ze sportem, ale ostatnie moje 10 lat to dla mnie wielka przygoda i walka z samą sobą! Jestem dumna z tego, że mogę wam pomagać i to że jestem zdrowa! Ty też tak potrafisz. Wystarczy, że zrobisz ten pierwszy krok i napiszesz do mnie po swoją wielką przygodę!

Proszę cie o udostępnianie tego artykuły wszędzie gdzie się da! Dziekuję

Teraz jest twój czas i własne teraz zgłoś się do mnie na

KLIKNIJ TUTAJ!

1. Przegrasz

Tak, dobrze to przeczytałaś. Nie dasz sama rady. Wszyscy zawodzą w pewnym momencie. Będziesz chciała przyspieszyć ten proces, zostaniesz zniechęcona i najprawdopodobniej dale będziesz szukać w googole, aby znaleźć łatwiejsze rozwiązanie. W ten sposób marnujesz cenny czas i pieniądze, a skończysz na samym początku. Jest istotną częścią tego całego procesu. Bez motywacji drugiego człowieka jest ciężko zrobić pierwszy krok. Dlatego wiele ludzi zgłasza się do mnie po pomoc, bo jest ciężko na początku.

2. Wygląd twojego ciała jest twoją winą

Jeśli masz dużo tłuszczu, to twoja wina. Jeśli jesteś chuda i słaba, to znowu twoja wina. To może zabrzmieć podle, ale ma zachęcić cię do myślenia i działania. To nie jest tak, że masz powolny metabolizm. To nie jest tak, że twoja genetyka jest podrzędna i twoi rodzice są winni. To twój styl życia jest zły i twoje złe nawyki, które przeszkadzają w rzeźbieniu estetycznego ciała. To Twoja wina i musisz to sama zmienić!

3. To będzie trudne

Budowanie imponującej sylwetki było i jest długotrwałe i na całe życie. Dlatego musisz nauczyć się lepiej jeść. Musisz nauczyć się prawidłowo trenować. I wreszcie, musisz mieć solidny trening lub plan diety. Jest rzeczą oczywistą, że będziesz zmuszonA do poświęceń. Myślisz, że nie możesz nauczyć się lepiej jeść, ponieważ tak bardzo kochasz jedzenie? Dobrze więc. Pozostań gruba. Nie możesz zmusić się do pójścia na siłownię czy trenować online? W porządku. Bądź gruba i słaba. Ale nie narzekaj, że nie możesz stracić tłuszczu lub zbudować mięśnie.

4. To potrwa dłużej, niż myślisz

Kiedy myślisz o tym, czy myślisz, że zdobyłaś cały ten tłuszcz w ciągu tygodnia, miesiąca, a nawet roku? To bardzo mało prawdopodobne. Więc dlaczego myślisz, że możesz się go pozbyć w ciągu kilku miesięcy? Jeśli jesteś zmuszona stracić 10 kg na jakąś specjalną okazję, prawdopodobnie to zrobisz. Jasne, będziesz wyglądać na szczupła, ale nadal będziesz gruby. Co więcej, bardzo prawdopodobne jest, że odzyskasz wszystko z powrotem i może zyskasz jeszcze więcej kilogramów. Czy byłaś szczupła przez całe życie, a teraz spodziewasz się wyglądać jak Kim Kardaazisn  w ciągu roku? Cóż, powodzenia z tym.

Nikt nie lubi słuchać prawdy, ale spójrz w lustro i masz trzy możliwości:

1.Możesz złościć się czytając ten artykuł, nie słuchać żadnej z rad i marnować swój czas.
2.Zdecyduj, że będziesz tylko słaba,chuda i gruba w tym samym czasie, ponieważ ten proces jest zbyt trudny dla ciebie.
3.Bądź dorosła, bierz odpowiedzialność za wszystkie swoje działania, akceptuj prawdę i to, co należy zrobić, a następnie zaangażuj się w ten proces.

Teraz jest twój czas i własne teraz zgłoś się do mnie na

KLIKNIJ TUTAJ!

Proszę cie o udostępnianie tego artykuły wszędzie gdzie się da! Dziękuję

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk