To Jedno Ćwiczenie Uratuje Ci Życie – Zobacz Ćwiczenie i Je Wypróbuj

Czasami wystarczy zrobić jedno ćwiczenie aby życie było piękniejsze i bez bólu. Coraz więcej z was woli sięgnąć na ból jaki występuje po przeciw zapalne lub bólowe tabletki niż wykonywać systematycznie ćwiczenia.

Codziennie dostaje od was wiadomości jak pozbyć się bólu jednocześnie wzmocnić mięśnie płeców. Na wszystkie bóle najlepiej się zacząć ruszać, po wstaniu z łóżka, trochę się porozciągać, chodzić na spacery, ćwiczyć.

Często piszecie do mnie jak już macie duży brzuch, nadwaga 20 kg i różne sprzyjające choroby i myślicie, że z tym wszystkim zrobię szybko porządek. Dobrze, że coraz większa liczba z was zaczyna rozumieć, że to nie jest takie proste i trzeba czasami wielu lat.

Kiedyś napisała do mnie pani po 50 – piątym rokiem życia, że ma dużą nadwagę, nadciśnienie i puchną jej nogi, a wyjeżdża na wakacje z 2 miesiące i czy mogłabym się nią zająć aby szybko pozbyła się balastu na brzuchu i do tego ujędrnia ciało.

Odmówiłam współpracy z tą panią, gdyż tylko chirurg mogły tu zadziałać, medycyna estetyczna, aczkolwiek takie rzeczy też wymagają czasu, terminów czy badani. Pani mnie wyśmiała i powiedziała, że pójdzie do innego trenera online.

Po roku czasu znowu napisała ta sama pani, że już wszystkiego próbowała, z wieloma osobami trenowała i przybrała 8 kg więcej plus ma cukrzycę typu drugiego.

Podjęłam współpracę ale na określonych warunkach – 3 razy trenujemy ze sobą, jest na ścisłej diecie i pod stałą opieką lekarską aby to wszystko unormować. Efekt są widoczne, ale najważniejsze, że wracamy do zdrowia i uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych.

Klinik tutaj po współpracę trening w domu jeden na jeden.

Trochę mi było szkoda czasu, tego straconego roku, ale trzeba czasami spać aby przejęć na oczy i zacząć działać. Takich wśród moich czytelników jest bardzo wielu i dlatego nie śmiej się, że dodaje jedno czy dwa ćwiczenia na moim blogu, bo czasami nawet i to jedno ćwiczenie powoduje problemy z wykonaniem, a co dopiero systematyczność.

To jedno ćwiczenie powoduje, że zechcesz poćwiczyć więcej i więcej. Więc wstań z fotela i wykonaj dzisiejsze ćwiczenie przez miesiąc i ćwicz dalej.

Wykonaj klęk podparty i wyciągnij do przodu prawą rękę i lewą nogę, przytrzymaj 20 sekund i zmień strony. I tak 4, 5 razy w tygodnia, przez miesiąc czasu.

Udostępnij dalej ten artykuł i daj „lubię to „.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk