Tłuszcz na ramionach – Trening i Porady – Gosia Klos

ramiona w górę

Tłuszcz na ramionach – Trening i Porady – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Obwisłe lub duże ramiona mogą naprawdę sprawić, że będziesz w nieprzyjemnej sytuacji, ponieważ trudno jest nosić  sukienkę  bez rękawów kiedy masz problem z ramionami. Wszyscy kobiety i faceci mają te same problemy, jeśli chodzi o ramiona, jednak dziewczyny chcą stonowanych i szczupłych ramion, podczas gdy faceci chcą mieć ogromne mięśnie. Jest oczywiste, że nikt nie lubi słabych ramion i  brzydkich ramion.

Tak jak pisałam o pośladkach tak i napisze o ramionach. Większe ciężary i odpowiednia dieta doprowadzi do szczupłych i wyrzeźbionych ramion czy pośladkach. nie bać się ciężarów, one nie powiększą Twojej muskulatury nawet w 2 LATA . Dlaczego? Gdyż jesteśmy pięknymi kobietami i nie mamy TYLE testosteronu co faceci.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć ćwiczenia na ramiona  i najlepiej zacząć trening, który obejmują  ćwiczenia tonizujące ramię. Program oferowany w tym artykule nie tylko zmniejszy tłuszcz wokół ramion, ale również wyrzeźbi Twoje  ramiona i Poczujesz się bardziej pewna siebie.

PLANK – To doskonałe ćwiczenie, które pomoże Ci wypracować wszystkie grupy mięśni pleców, ramion i brzucha. Zrób codziennie przez 30-1min. Stopniowo zwiększaj sobie czas.

Trening treningiem, ale zastanówmy się nad dietą. Praktycznie każdy wie, że insulina jest regulatorem cukru we krwi, i faktycznie takie jest jej główne zadanie w organizmie. Ale ponadto, insulinę można nazwać głównym hormonem metabolizmu człowieka, uczestniczącym w regulacji ciśnienia krwi, produkcji cholesterolu i 3- glicerydów, oraz składowaniu tłuszczu. Kiedy w organizmie jest nadmiar insuliny – temat który dokładnie omawiamy w tej książce – chaos metaboliczny wywołuje podwyższone ciśnienie krwi, podniesiony poziom cholesterolu i 3-glicerydów, cukrzycę i otyłość.

Te dolegliwości są jedynie objawami jednego bardzo podstawowego zaburzenia w metabolizmie – nadmiaru insuliny i insulino-oporności. Nie ma żadnego środka medycznego który mógłby leczyć nadmiar insuliny, odpowiednio zorganizowana dieta jest jedynym sposobem jej uporządkowania.

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

I tu wszyscy maja problem. Dlatego ważne jest abyś zgłosiła się do mnie i zaczęła swoje odchudzanie we właściwy sposób.

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk