Jak powiększyć Naturalnie Pośladki – Gosia Klos

Jak powiększyć Naturalnie Pośladki – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Od razu na wstępie muszę powiedzieć,  że  aby zwiększyć naturalnie pośladki bez ćwiczeń i większych ciężarów nie jest możliwe. Aby osiągnąć swój cel musisz postępować zgodnie z tymi dwoma wskazówkami:

Intensywnie trenuj swoje nogi 2 x w tygodniu. Trening nóg oddziel od pośladów. Twoje odżywianie musi się zmienić po treningu jak i w okresie regeneracji. Po wysiłku pośladki i nogi są w cyklu naprawy i ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj i ilość pożywienia – białka.  Pamiętaj o tej prostej regule: jeśli chcesz zwiększyć swoją wagę, powinieneś jeść więcej. Jeśli chcesz po prostu powiększyć swój tyłek, musisz jeść w regularnych ilościach, odpowiednich ilościach.

Nadmiar wszystkiego jest bardzo złym nawykiem, więc nie przeginaj z białkiem lub węglowodanami, ponieważ może to prowadzić do problemów zdrowotnych. Należy jeść co najmniej jeden  owoc dziennie np. grejpfrut

Oto produkty, które pomogą Ci zwiększyć Twój tyłek;

Jeśli masz już ugruntowaną rutynę ćwiczeń, zalecam, abyście pili  białko przed i  po treningu. Niektóre naturalne źródła dobrego białka to tuńczyk, jajko, indyk, kurczak, rośliny strączkowe, ser drobiowy, chude czerwone mięso, rośliny strączkowe i wszelkie ryby (nie smażone). Oczywiste dieta dobrana indywidualnie jest najlepszym sposobem an twój Tyłek, ale i nie tylko. Zapytaj mnie o swoją dietę na m.klos@btinternet.com

Zamień biały chleb i makaron na alternatywne pszenicę lub całe ziarna. Węglowodany, które pomagają utrzymać Twoje mięśnie to quinoa, brązowy ryż, owies, dowolne płatki zbożowe, słodkie ziemniaki i kuskus.

W przeciwieństwie do złych tłuszczów, dobre tłuszcze zapewniają wiele korzyści zdrowotnych. Pomagają również wyrzeźbić  ciało Twoich marzeń, a nawet utratę wagi. Najlepszym źródłem zdrowych tłuszczów jest olej z ryb, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, migdały, orzechy włoskie i masło orzechowe, olej kokosowy.

Skoncentruj się na warzywach bogatych w przeciwutleniacze, takich jak brokuły, szpinak, jarmuż  i wszelkie zielone warzywa. Możesz jeść tyle, ile chcesz.

Pamiętaj, że bez ćwiczeń nie zobaczysz wyników, a nawet możesz mieć więcej na wadze. Rutynowe ćwiczenia powinny obejmować takie ćwiczenia, jak przysiady z dużym ciężarem, wykroki czy ćwiczenia na maszynie Smith.

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

I tu wszyscy maja problem. Dlatego ważne jest abyś zgłosiła się do mnie i zaczęła swoje odchudzanie we właściwy sposób.

Jeśli masz problem z otyłością, i chałabyc zacząć współpraće ze  man na terenie Angli napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk