Masz Duży Brzuch – Ten Sposób Ci Pomoże – Sprawdź – 3 kg w Weekend

Masz Duży Brzuch – Ten Sposób Ci Pomoże – Sprawdź – 3 kg w Weekend

Brzuch rośnie od nadmiaru spożywanych kalorii. Jeśli przekroczysz 300 kcal l w posiłku, to wiem, że po roku przytyjesz 6-10 kg. Pamiętam, kiedy jeździłam w niedziele do teściowej na obiady i pamiętam kiedy się zawsze obrażała jak nie chciałam jeść tych obiadów, bo były tłuste i przesolone z sosami i majonezem.

Ja nie jem tych produktów i wiele innych też nie spożywam, ale mam 49 lat i moje wyniki badań są idealne, mój cukier jest w normie,  moje tętno spoczynkowe to  56 czyli moja kondycja jest na wysokim poziomie, a ginekolog ostatnio mi powiedział, że dawno nie widziała tak zdrowej kobiety u siebie w przychodniu.

Co zrobić aby być zdrowym, mieć kondycję jak nie jeden wyczynowy sportowiec i nie chodzić po lekarzach za każdym razem? Moim sekretem to wykonywanie ćwiczeń 5 razy w tygodniu, ale kiedy się przygotowuje do turnieju to nawet 2 razy dziennie i oczywiście odpowiednie jedzenie. Lubię czasami zjeść sobie rano bułeczkę czy loda. Jestem tylko człowiekiem i nigdy się nie katuje.

Sposobów na duży brzuch jest wiele, przede wszystkim wytrzymać cały rok ćwicząc. TAK cały rok, tym bardziej po 40 – tym rokiem życia. Jeśli nie dajesz sobie z tym radę, to napisz do mnie, a będziemy razem ćwiczyć w domu przy kamerce. Tak, lekcje są płatne 100 zł za 1 h. To moja praca, ale mogę ci obiecać, że będziesz chciała więcej i więcej.   Kliknij tutaj po współpracę.

Jakakolwiek metoda na szybkie spalanie, nie pozwoli ci osiągną osiągnąć długotrwałych efektów, tylko na chwilę. Czyli jak zrobisz weekendową głodówkę i wrócisz do tych samych nawyków to możesz przytyć jeszcze więcej. Jeśli zaczniesz robić coś dal siebie to nie przerywaj. działaj i do końca.

Moja podopieczna zrobiła sobie 3 dniowy detoks – zaczęła od piątku i skończyła w poniedziałek. Pierwszy posiłek o 8 rano a drugi o 12.00 i przez resztę dnia piła dużo wody i tylko wodę.

Posiłki są komponowane; 200 gram warzyw, 20 g węglowodanów ( 2 łyżki stołowe )  i 100 g piersi z kurczaka ( 22 g białka ). i tak przez 3 dni.

Nie stosuj tej metody często i tylko wtedy kiedy ćwiczysz i już dbasz o siebie. To nie jest metoda, którą wyszczuplisz talię, ale na pewno zejdziesz z brzucha, tylko warunek jest jeden, musisz kontynuować odchudzanie.

Po trening indywidualny napisz do mnie – link jest TUTAJ.

A w prezencie dziś otrzymasz ćwiczenie, które możesz zacząć ćwiczyć zawsze rano. 3 serie po 2 minuty.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk