Tłuszcz na Brzuchu – Jak sprawdzić czy Masz duży Brzuch

Ćwicz, a tłuszcz trzewny stracisz w pierwszej kolejności – zrób test sznurka i sama zobaczysz czy masz dużo tłuszczu na brzuchu.

Test sznurka – utnij sznurek na swój wzrost – ja mam 166 cm – następnie podziel na pół i zawiąż na swój brzuch. Jeśli jest przerwa, to znaczy, że jesteś otyła i musisz zacząć działać.

Czy wiesz ile zjadasz w ciągu dnia? Czy zdajesz sobie sprawę co jesz w ciągu dnia?  Czy pamiętasz ile zjadłaś w ciągu dnia?

My nie pamiętamy ile zjedliśmy i co zjedliśmy i to jest duży problem dużego brzucha. Czyli jedzenie bez zastanowienia jest głównym problemem otyłości.

Opracuj proste zasady i je pamiętać;

1.Nie trzymaj jedzenia na wierzchu.

2.Jedz więcej warzyw i owoców.

3.Jedz na małym talerzu.

Do mnie na trening online zgłaszają się panie po 50-siątym rokiem życia, bo świadomość zdrowia na emeryturze jest coraz większe. Dziś dzwoniła do mnie koleżanka która ma 60 lat ( ćwiczy ze mną )  i powiedziała, że maiła dziś 3 smutne wiadomości od swoich koleżanek, które powiedziały, że mają raka. Chcą ze mną ćwiczyć i zadbać o zdrowie….

Dlaczego każdy chce dbać o siebie jak dowiedzą się, że są chorzy? Zadbaj o siebie przed złą wiadomością czyli TERAZ!

1 duża pizza z fast foodu to 3 h intensywnego spalania na siłowni. Pamiętaj o tym.

Pomogę ci teraz z moją wiedzą, którą od lat stosuję u moich podopiecznych.

Możemy być szczupli dzięki bakterią mieszkającymi w naszych jelitach. W jelitach mamy mnóstwo bakterii – mikroby. Bardzo ważne są bakterie w regulacji wagi. Badaj swój kał.

Zbyt mała różnorodność bakterii, to otyłość i dieta może w tym pomóc, a dieta bogata w błonnik zmieni wszytko, wyszczupli twoje ciało.

Jedząc karmisz bakterie, a one mogą ci w tym pomóc, pomóc w nadwadze. Napisz do mnie po taką dietę klinik tutaj i chudnij.

Najlepiej trawimy w ciągu dnia, a nie wieczorem. Nasze ciała mają swój zegar biologiczny. Ja sobie oprócz mojego treningu 1 dziennie, chodzę na spacery rano i wieczorem z psami i to mi daje zdrowie i siłę. W ogóle jestem aktywna, nie potrafię usiedzieć w domu.

Możesz zmienić w swoim życiu wszystko co chcesz, tylko potrzebny jest czas, SIłownia to nie jest wyrok i możesz ćwiczyć wszędzie. Mogę do ciebie dojechać i pokazać ci jak zadbać o wszystko i stanąć na nogi. Ostatni często jestem w Warszawie u moich podopiecznych. Napisz do mnie, a zobaczę co mogę dla ciebie zrobić i jak ci mogę pomóc.

Napisz tutaj – kliknij w link Kontakt i opisz co cię trapi, jaki masz problem i kiedy możemy zacząć.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk