Ćwiczenia w 5 Minut dla Każdego w Domu – Zobacz jak to się Ćwiczy

Płaski brzuch - Sprawdz

Ćwiczenia w 5 Minut dla Każdego w Domu – Zobacz jak to się Ćwiczy

Jeśli Zauważasz niechciany przyrost masy ciała, szczególnie w okolicach brzucha? Tłuszcz na brzuchu może być uparty aby zgubić  i niebezpieczny dla zdrowia, zwiększając ryzyko poważnych chorób. Jeśli chcesz zrzucić dodatkowe kilogramy i uzyskać płaski brzuch, mam coś dla Ciebie 3 ćwiczenia! Przygotuj się na udaną podróż odchudzającą w tym artykule i dzięki tym skutecznym ćwiczeniom zobaczysz jak można  ujędrnić brzuch!

Dzisiejsze czasy pokazują jak ważne jest dbanie o siebie, gdyż kto nie zadba o siebie tak dobrze jak nie TY! Nawet jeśli ćwiczenia wydają się dla ciebie trudne, to spróbuj wykonać powoli i 5 razy, a nie jak jest w opisie 12 powtórzeń. To tego celu dojdziesz później. Jedni bedą szybciej u swojego celu, drudzy be∂ą za jakiś czas.

Jeśli jesteś po 50-siątce, to nie oczekuj, że zaraz zbudujesz lub odchudzisz ciało jeśli w nim tkwiłaś od 10 czy 20 lat. To może trwać nawet i rok czy dwa. Są panie, które po 2 miesiącach oczekują cudu i są protensjonalne, bo nic nie widać, a one się tak starają. Ja zawsze się pytam:

  • a jak jest u ciebie z wodą?
  • a jak jest u ciebie z jedzeniem?
  • a czy piłaś ostatnio alkohol?
  • a kiedy były wykonywane jakieś badania?

I tutaj się zaczynają schody, bo na każde z tych pytań, są złe odpowiedzi. Żeby wejść w tryb badania o siebie, trzeba się tego nauczyć, a to wszystko trwa miesiącami.

Więc jeśli masz bardzo złe wyniki badań, to nawet te 3 ćwiczenia, które wam dziś pokaże są pierwszym krokiem do sukces. Drugi krok to systematyczność, a trzeci krok to odżywianie i picie wody.

1.Pajacyki to fantastyczne ćwiczenie na rozgrzewkę. Zrób przez 1.5 minuty

2.Kopniecia do boku prawa i lewa strona po 1.5  minuty.

3.Pompki na ścianie 2 minuty

Powtarzamy te ćwiczenia do 5 minut i ćwiczymy od początku. Tak można ćwiczyć przez 20 minut i więcej. Powodzenia

Udostępnij ten artykuł dalej, niech inny spróbują ten trening.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk