Ten przepis pomógł jej pozbyć się OPONKI

Ten przepis pomógł jej pozbyć się OPONKI. Wzdęcie, zatrzymywanie gazów i płynów to przede wszystkim nieprzyjemne warunki, ale jednocześnie mogą być kłopotliwe w sytuacjach społecznych. Warunki te mogą być wywołane z wielu powodów, ale w większości przypadków przyczyną jest zatrzymywanie wody z powodu diety.

Jeśli spożywasz produkty bogate w sód, twoje systemy zatrzymują wodę, aby zapobiec odwodnieniu. Co więcej, niektóre leki i niektóre środki antykoncepcyjne mogą również prowadzić do nadmiaru wody w organizmie.

Cieplejsze miesiące mają tendencję do zaostrzania tego problemu, ale połączenie produktów o dużej zawartości wody może pomóc w wypłukaniu dodatkowych płynów i oczyszczeniu układu trawiennego.

Bezczynność może również prowadzić do zatrzymania wody i obrzęku, ważne jest również, aby stanąć na nogi i być aktywnym fizycznie. W poniższym przepisie znajdziesz wszystko i tworzy łatwy, smaczny i zdrowy przepis na sok, aby wyeliminować nie przyjemy duży brzuch. Przepyszny przepis na sok pomoże szybko zwalczyć nieprzyjemne wzdęcia i gazy.

Składniki;

1/2 arbuza

2 nać selera

1 ogórek

1 cytryna

1 Litr wody

Gałązka Rozmarynu

Do sokowirówki dodajemy arbuza – cytrynę i wyciskamy sok. Uszykuj sobie duży słoik do którego będziesz wkładać wszystkie składniki. Najpierw wyciśnięty sok, a póżniej wszystkie składniki. Na koniec gałązka rozmarynu.

Pij regularnie, aby twoje ciało było w stanie naturalnego wypłukania nadmiaru płynów i toksyn.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk